Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok most emiatt...

Jogosan vagyok most emiatt rosszkedvű és mérges kicsit?

Figyelt kérdés

Már pár hete megbeszéltem a barátommal, hogy holnap elmegyünk korizni. Alig tudtam rávenni,mert ő msot fog először korizni, és nem akar égi .. :D na mindegy rávettem, és eljön a kedvemért. :)

A rossz oldala az, hogy most mostohaöcsémnek is jönni kell ... apám azt tervezte, hogy holnap együtt megyünk 4en majd valahova, de ugye mondtam, hogy nekem nem jó. akkro mondta, hogy jó, de akkor jöjjön már öccs is ... de most csak a barátommal szeretnék lenni ... legalább az első korizásánál lennénk CSAK ketten... (L) de nem, mert öccsnek is jönni kell ... egykorú velem, de annyira segghülye, hogy áhh ... rettenetesen idegesítő természete van, és ezzel tuti hogy elrontja majd az egészet. Amúgy szeretem őt, mert rendes alapvetően, de akkor is ... és nemtudom, most megbeszéljem e velük, hogy hát ne jöjjön most velünk, vagy haggyam, hogy jöjjön ...? :(

Köszönöm a segítő válaszokat.


2011. jan. 15. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
:S ez necces dolog. Hány évesek vagytok? Amúgy az "öccs" nem tudja magával hívni valamelyik haverját akivel elvan? Ha nem,szerintem napoljátok el,mert lehet,hogy sz*r érzés lenne a barátodnak az öcséd előtt bénázni :S
2011. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
hivd el öcséd barátját is és ők elvannak ketten te meg a barátoddal..
2011. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Sztem kérd meg, hogy ne jöjjön, te se mész az ő randijára gyertyatartónak...
2011. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem, a barátomat nem zavarná, ha ő is ottvan ... Neki a lényeg, hogy velem lehessen ... jó és végülis nekemis, de akkor se akarom egésznap öccs f@szságait hallgatni.

És ő meg nemtudja semmilyen haverját elhívni ... :/

Amúgy én 15, barátom 17.

2011. jan. 15. 19:57
 6/23 A kérdező kommentje:
De nem akarom őt se megbántani azzal, hogy azt mondom, hogy ne jöjjön ... :/
2011. jan. 15. 19:58
 7/23 A kérdező kommentje:
De áhh szóval ez a felállás is elég friss, hogy van "öcsém" ... mert nemrég váltak szüleim, és apám új bnője van, és neki fia is...ami nem is baj, mert apa bnőjét rettenetesen szeretem .. :D meg öccst is, de tényleg nagyon idegesítő tud lenni ... :/ és most h van ő, kicsit minden más, és szar.. bár van ami jobb :)
2011. jan. 15. 20:00
 8/23 anonim ***** válasza:
egy 15 éves srác na nehogy már a testvére nyakán lógjon. (nem 5 éves már)csináljon magának programot. meg kéne hogy értse hogy egyedül akarsz menni a barátoddal.
2011. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha most barátoddal mennél, jövő héten meg elmész öcsivel. Na?
2011. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Beszélj a majdnemöcséddel... Lehet,hogy ő nem is szeretne annyira menni. MKérd meg,hogy ne csináljon semmi hülyeséget mert neked fontos lesz az a korizás.
2011. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!