Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek jogosan húztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan húztam fel magam a párom volt élettársán? Bocsi a hosszú regényért, de nagyon mérges vok!

Figyelt kérdés

Semmi bajom vele,mint ember,a párom tiltotta meg neki,h ide feljárjon hozzánk,mondván h a kislányukat nem kell megzavarni,ha eddig nem volt rá kíváncsi,most se legyen!Meg attól tart h bele vinne engem is a rosszba!

!éve már a párom neve a kislányt,mert az anyuka nem volt rá kíváncsi!" éves volt a kislány amikor szétmentek,akkor anyuka még 1 évig felvette a gyest,sőt a családi pótlékot is ő veszi fel utána a mai napig,és úgy adja nekünk oda 2 hónapja!Eddig szépen lenyúlta,azt a pénzt,ami nem őt illette vna meg ha nem a kislányt!Ráadásul van még egy gyereke,a mostani párjától,és mind egyedülálló 2 gyerekes anyuka veszi fel a cs.pótlékot,vagyis havi 14800at kap gyerekenként!Múlt hónapba oda is adta a páromnak!A minap nekem hozta át,de mondván h nincs hozzá közöm,előtte meg se néztem,h meg van e az összeg!Mikor elment néztem h ez csak 12200,magyarán egy gyereket egydül nevelő összeget adta oda!Párom át is ment tnap,szólt neki!És át akarta vágni a páromat,mden féle hülye dumával,h hát bejelntkeztek az önkormányzaton mint élettársak,mert h össze akarnak házasodni,sé ahhoz előbb élettársnak kell lenni,meg h ő ennyit kap!Mikor el is szólta magát,h ő 55ezret kap havonta a MÁK-tól,mint amennyit én kaptam régen a 2 gyerek után gyes-se együtt!Addig addig morogtam,még a párom fel nem hívta(mondtam neki h ez abszurd,h az esküvőhöz élettársnak kell lenni előbb,meg ha ő ennyit kap,akkor újra kellett vna igényelni a MÁK-nál mdent,és ahhoz meg kellettek vna a kislány adatai,papírjai,amik nálunk vannak),és azt mondta ennyi jár a páromnak,mert neki k.rvára szüksége van a pénzre,és meg lett neki mondva h nekünk is!Erre fel azt mondta "itt a gyereked,vidd innen"-egy anya mond ilyet,sztem szánalmas!Sőt közbe a párja,aki tegyük hozzá h tinécser srác,is ott kiabált,h akkor gyere át a pénzétz!

Én azon vagyok nagyon felháborodva,h ő veszi fel a kedvezménykét,közbe magasról tojik a kislányra,és elbulizza a pénzt(mikor nem volt kisbabája,akkor volt h 2 hónapig felé se nézett a kislánynak,de persze mióta ismét gyes-en van,nem tud menni bulizni,így elviszi)

" hete mikor a párom átvitte láthatásra,még aludt(délelőtt 11kor),felkelt mert hát fogadta a páromat,és utánna mikor a párom eljött,kiküldte a kaislányt az udvarra biciklizni,a kislány szegény meg mindig kérdezte h mikor kelsz anya...a válasza az volt,még 10 perc,még 5 perc,még 2 perc!Ha jó idő lett vna annyira nem is zavarna,de 2 hete pont h hideg volt!Meg hát akkor minke kéri h vigyük át,ha nem foglalkozik vele!

Az meg h milyen koszosan,igénytelenül jön onnan haza a kislány egy másik téma!

Meg tudnánk szorongatni vhogy?Papíron ő veszi fela pénzt,de papíron a páromnál van a kislány?Ha összeházasodunk meg tudnám szerezni és a felügyeleti jogot a kislány felett(vagy nem tudom h h írják,h én legyek hivatalosan a nevelője)?

Gyerektartást max úgy tudnánk tőle kicsikarni,ha az állam megelőlegezi,mert a gyes-ből nem vonható!

A családi pótlékot is közösen akarjuk felvenni a 3 gyerkőc után,de úgy tudom ahhoz is esküvő kell!Igaz?


2011. febr. 6. 08:35
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,elértük,h odaadja végül azt az összeget,amit a kilsány után felvesz,de eléggé mérges volt érte,h nem sikerült átvágnia a páromat,mert az én véleményem az h arra ment ki a játék!
2011. febr. 6. 08:37
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
mindenképp el kellene intézni ,hogy ti kapjátok a cs.potlékot az anyának nevezett valaki pedig fizessen gyerektartást SÜRÖSEn és felügyelni kell a láthatásokat
2011. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Csak azt nem értem, miért nem intéztétek még el, hogy ne az anyának menjen a családi pótlék?....és miért nem fizet gyerektartást nektek, ha ti nevelitek a kislányt?
2011. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Még mi nem voltunk együtt a párommal,ő ellinkóciskódta,most adta oda másodszor!Gy.tartást,meg nem tud miből fizetni,mert gyes-es van,a pasija meg még iskolás!A pasi szülei fizetnek mindenüket!Csak azt nem értem,h bulizni meg tud!Az állam sztem megelőlegezi a gy.tartást,ha megigényeljük!
2011. febr. 6. 09:09
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
1s vagyok.jól tudod az állam megelőlegezi a gyerektartást.intézzétek el
2011. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%
Leirsodbol azt veszem ki, hogy Teged a penz, vagy annak hianya mergesit. Ha rendes embernek akarod hivni magad, neveld szepen a kislanyt, hisz o nem tehet semmirol, ne foglalkozz a volt elettarssal, hanem a magad eletevel. Ne keverd a sz.rt a parod es O volt elettarsa kozott. Akkor is az O gyereke, megha anyuka nem is fizet. Ha tovabbra is igy erzel, be akarod hajszolni a penzt, jobb hogyha nem is hazasodtok meg, keress olyan valakit akinek meg nincs gyereke.
2011. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A pénz úgy bosszant,h nem költ a kislányra semmit,ritkán elviszi,és amikor hazajön merő egy kosz a lány,még a haját se hajlandó megfésülni!De bulizni eljár,arra jut!De se ünnep,se szülinap a kislánynak,mert neki nincs pénz a rá!Akkor bulizni h van?Ráadásul,pont egy anya ilyen....Mi 3 gyereket nevelünk,albérletbe,ő egyet,és őt az apósa támogatja,minket senki!Kíváncsi lennék,h te havi 150ből tudnál-e etetni 3 gyerekeket,fizetni az albérletet,plusz a rezsit!Ha igen,meghajlok előtted!!
2011. febr. 6. 09:58
 8/27 anonim ***** válasza:
11%
utolsonak! lepontoztalak mert irtozatosan b unko vagy!
2011. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem bunkó,csak nem érti a lényeget!Azt hiszi pénzéhesek vagyunk a párommal!De nem tudja h milyen a gyerek anyja!
2011. febr. 6. 10:16
 10/27 anonim ***** válasza:
45%

Na most akkor tenyleg bunko leszek. Lesz.rom a pontozasi szisztemat itt.

Annyi gyereket probaljon nevelni valaki, sajatot vagy maset, amennyit el is tud tartani. Nalam soha nem volt olyan hogy gyerek es penz kerdes egyszerre felteve, nem is lesz.

2011. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!