Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs saját szobám, a barátaim...

Nincs saját szobám, a barátaim elfordultak tőlem. Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Nincs saját szobám,16 éves vagyok, ès anyukámmal, tesómmal élek egy szobában,emiatt semmilyen rendes kapcsolatot nem merek kialakítani magam körül(se baráti, se szerelmi) mert biztosan nem tudnák elfogadni ezt a helyzetet. Volt egy barátnőm akinek elmondtam, de szinte elfordult tőlem. Anyám nem foglalkozik velem, azt sem zavarja ha nincs itthon egy hétig esetleg kaja. Mivel már régen töltöttem a 16.ot így amikor csak tudtam, dolgoztam, hogy meg tudjam teremteni magamnak azt ami szükséges.de félek, hogy ahogy idősödök, ez a helyzet egyre csak rosszabb és rosszabb lesz. Rosszul érzem magam emiatt, persze nem azért mert ez adatott, hanem hogy az emberek így reagálják le ezt.

Úgy érzem senki sem fog sosem megérteni, és mindenki csak nevetni fog rajtam és a továbbiakban is el fog fordulni tőlem.Egyik barátnőm sem tudott jönni hozzám emiatt, mindig kitaláltam valamit, hogy ezért meg ezért nem jó.A rokonaimmal nincs szoros kapcsolatom hogy esetleg ott tudnék lenni néha néha.



2020. máj. 13. 20:09
1 2
 11/16 Savlekotő ***** válasza:
62%
Nincs kaja,családi gondolom nála van,azt mire költi?
2020. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
13 éves koromig aludtam egy szobában anyukámmal. Soha egy barátnőmet sem zavarta. Amíg anyu dolgozott, mi meg már végeztünk a sulival (vagy nyári szünetben) addig nálam bandáztunk, utána meg mentünk játszótérre, parkba, stb. :D Rengeteg barátom és barátnőm volt, soha senkit nem érdekelt ez. Nálad az a baj, hogy te fújod fel, és biztosan így is adod elő másoknak. Nincs ezzel semmi gond. Senki nem várja el a jó családi hátteret, pláne nem tizenévesen.
2020. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az azért elég gáz, sőt: már-már hihetetlen, hogy emiatt fordultak el a barátaid tőled.
2020. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, "a mai világban" nem ez számít, kérdező, sőt, "a mai világban" sokkal kevésbé számít, mint régebben. Ha te ezt látod magad körül, hogy ez számít az embereknek, akkore gész egyszerűen nem a megfelelő emberekkel barátkozol, és értük nem is kár. Barátkozz értelmesebb emberekkel.
2020. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem van saját szobám, de az apám egy akkora agresszív bunkó fsz, hogy soha senkit nme vittem magamhoz látogatóba, max. ha nem volt otthon. kicsit szr érzés, hogy a barátnőim áthívnak magukhoz, ottalhatok náluk, és én ezt nem tudom igazán viszonozni, de így jártunk. tudják hogy nem én tehetek róla, soha nem volt ebből konfliktusunk.
2020. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat;)
2020. máj. 14. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!