Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs saját szobám, a barátaim...

Nincs saját szobám, a barátaim elfordultak tőlem. Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Nincs saját szobám,16 éves vagyok, ès anyukámmal, tesómmal élek egy szobában,emiatt semmilyen rendes kapcsolatot nem merek kialakítani magam körül(se baráti, se szerelmi) mert biztosan nem tudnák elfogadni ezt a helyzetet. Volt egy barátnőm akinek elmondtam, de szinte elfordult tőlem. Anyám nem foglalkozik velem, azt sem zavarja ha nincs itthon egy hétig esetleg kaja. Mivel már régen töltöttem a 16.ot így amikor csak tudtam, dolgoztam, hogy meg tudjam teremteni magamnak azt ami szükséges.de félek, hogy ahogy idősödök, ez a helyzet egyre csak rosszabb és rosszabb lesz. Rosszul érzem magam emiatt, persze nem azért mert ez adatott, hanem hogy az emberek így reagálják le ezt.

Úgy érzem senki sem fog sosem megérteni, és mindenki csak nevetni fog rajtam és a továbbiakban is el fog fordulni tőlem.Egyik barátnőm sem tudott jönni hozzám emiatt, mindig kitaláltam valamit, hogy ezért meg ezért nem jó.A rokonaimmal nincs szoros kapcsolatom hogy esetleg ott tudnék lenni néha néha.



2020. máj. 13. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ezt már kérdezted... De ha nem te voltál, vele beszélgess: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..
2020. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Régen az egyik barátnőmnél ugyan ez volt. Rajta kívül senkit sem érdekelt a dolog. Az udvaron voltunk, vagy másnál találkoztunk. Szerintem ne izgulj, aki ez alapján ítél nem igazi barát.

Pasinál szintén, legfeljebb nála alszotok.

2020. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, és köszi:)
2020. máj. 13. 20:19
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze, csak a mai világban szinte mindenkinek ez számít, hogy legyen tökéletes családi háttere, legyen meg mindene. Ha a gyerekkori barátnőm emiatt így elfordult tőlem, attól félek, hogy a későbbiekben mi lesz másnál, főleg ha netán lenne majd egy barátom. Olyan rossz érzés látni, hogy a gyerekkori barátaim itt ott egymásnál vannak, tök jó minden.. én meg így..:(
2020. máj. 13. 20:23
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress jobb barátokat/barátnőt. Legalább gyorsan kiderül hogy ki az aki értékes ember és ki nem. Örülj neki, legalább a helyzeted kiselejtezi az életedből azt aki nem oda való
2020. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
a gyerekkori barátnő nem jelent semmit, nagyon kevés barátság életre szóló (én egy gyerekkori barátommal se tartom már a kapcsolatot, elsodort minket egymástól az élet, az egyetemen szerzett barátságok még megvannak). ha egy ilyen, lássuk be, apróságot nem tud elfogadni, akkor jobb is neked nélküle. nem vagy egyedül ebben a helyzetben, és nem lehetetlen kijutni belőle. legyen célod, és dolgozz érte.
2020. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A kulcs a "baráti", meg a "szerelmi" szavakban van, amiket te használtál. Nos, egyik kategóriát sem érdekli a rossz helyzeted, amiről ráadásul nem is te tehetsz.

14 éves koromig mi is négyen voltunk egy szobában. Másokhoz jártam, meg a városban bandáztunk ha jó idő volt. Azt megértem hogy kellemetlen, mert nekem is az volt. De voltak barátaim, és volt gyerekkorom. Csajoztam is.

2020. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi miatt elfordulnak tőled, akkor ne is voltak barátok. De még haverok sem. Ne vetítsd ki másokra a félelmeidet.
2020. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
12 éves koromig én is egy szobában aludtam a szüleimmel. Bizonyos szempontokból kényelmetlen volt néha,volt,hogy zavart is,de alapvetően semmi hátrányom nem származott belőle. Nekem volt pár barátnőm,mindegyik tudta,hogy mi a helyzet,mégis jöttek ők is hozzám. Játszottunk az udvaron,igaz ottaludni nem tudtak nálunk csak ha sátraztunk. 😊 Nagyon jó volt,igaz én más korszakban nőttem fel,de a lényeg akkor is az,hogy aki ilyenért elfordul az nem igazi barát. Tudom,hogy ennyi idősen már igencsak kellene a magánszféra,de ha nem megoldható,akkor csak az marad ha a barátaidnál vagytok többet.
2020. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Én most is egy szobában alszom a két húgommal, 19 éves vagyok.

Vannak barátnőim is, meg egy barátom 2 és fél éve.


Nem ezen múlik

2020. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!