Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más párját is ugráltatja a...

Más párját is ugráltatja a sógornője?

Figyelt kérdés

Nálunk mióta párom testvérének megszülettek a gyerekei előlépett pótapává. Már terhesgondozásra is rendszeresen ő cipelte a sógornőmet, szülni is. A gyerekeknek rendszeresen pelenkát, cuccokat vásároltatnak vele, mindenhova ő viszi őket. Szerintem vannak akik azt hiszik, hogy ő az apuka, holott apuka nagyonis képben van. Mikor nálam van akkor is képes elrángatni magához mindenféle okokkal. Nekünk nincsen gyerekünk, és a munkám miatt egyenlőre távkapcsolatban vagyunk de rettenetesen idegesít ez az egész, mondhatni már féltékeny vagyok, és tehetetlen, mert a párom nem veszi észre a kihasználást és szereti a gyerekeket. Engem meg a testvére sose szeretett, mert nem hódolok be nekik és ugrálom körül.


Másnak van hasonló sztorija?



2020. máj. 20. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez a pasid dolga, ha neki ez jó, akkor jó. A leírás alapján nem kényszerből csinálja, hanem élvezi. Amúgy is távkapcsolatban éltek, örülj, hogy nem más nőkkel tölti az idejét, hanem a testvérével. Azt mondjuk beszéld meg vele, hogyha kettesben vagytok végre, akkor ne rohanjon el a sógornődhöz. Bár ha erre már külön kérni kell és akkor is szívesebben tölti az idejét velük, az nem sok jót árul el a kapcsolatról.
2020. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Amíg a párod ezt hagyja, addig nem lesz vége sajnos.
2020. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha távkapcsolatban vagytok,akkor mi a probléma, ha segit a testvérének?!Jó a kapcsolat közöttük ne tedd tönkre és ha féltékenykedsz még lapátra is kerületsz.
2020. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is hasonlónak indult a helyzet. Két lánytestvére van. Mind a kettő ugráltatta volna folyton, de nem engedtem. Persze ha valami komolyabb dologról volt szó ok, nem mondtam, hogy ne menjen, de hülyeségek miatt mondtam, hogy ne haragudj, de fordított esetben te is hívnád pl. nem viccelek amiatt, hogy egy szeget be kell verni a falba. Aztán szépen belátta ő is, hogy ez így nem megy. Persze a sógornőim megharagudtak egy darabig, de aztán elmúlt nekik.
2020. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként a távkapcsolatosdi nem örökre szól, egy évet kell lehúznom Ausztriában egy projekten, viszont ez a helyzet nem új keletű, de tény, hogy mióta kint kezdtem el dolgozni és kipottyant az új gyerek kb. elszabadult a pokol. Olyan mintha hárman lennénk a kapcsolatban, ráadásul a testvére eszméletlenül féltékeny arra, hogy nekünk jó a kapcsolatunk, és nem anya meg apa vagyunk egymásnak (7 éve ismerem őket, és a párjával soha egy ölelést vagy kézfogást nem láttam, pedig nagyon nem konzervatív emberek).
2020. máj. 20. 18:16
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Téged Ausztriából zavar, hogy a testvérével tölti az időt?

Kivel töltse, qrvákkal?

Vedd észre, itt nem a testvér a féltékeny, hanem TE!

Irigy vagy a baba miatt, irigy vagy az összetartó testvéri kapcsolatukra!

És biztos nagyon "pocsék" lehet a húga házassága, ha éppen családot vállaltak!:D

20 éve élek házasságban, de nem emlékszem, hogy ölelkeztünk volna, vagy kézen fogva járnánk mások előtt. Pedig olyan a házasságunk, amilyenről te álmodni sem merhetsz!

2020. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Kíváncsi lennék, ha a testvére férfi lenne, akkor is így viselkednél?

Egyértelmű, hogy a féltékenységtől nem látsz, de ha így folytatod, nagy jövőt nem jósolok ennek a távkapcsolatnak. Egy év hosszú idő és még azt is megkeseríted.

2020. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is van testvérem akivel nagyon jó a kapcsolatom, de eszembe nem jutna pl otthagyni másfél hónap után egy jobb állást egy másik városban csak mert mi lesz a gyerekekkel és engedek a lelki zsarolásnak ahogyan a párom tette. Egyébként valahol valóban féltékeny vagyok, mivel ha ez így megy nekünk nem lesz saját családunk amíg hétvégente is másét menedzseli.
2020. máj. 20. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Én pl. megtenném ezt a tesómért, amiért neked nem jut eszedbe, másnak természetes lehet, hogy a szeretteiért áldozatot hoz.

Parancsolj rá, hogy üljön otthon, és írjon hozzád szerelmes szonetteket. Ha ez sem opció, akkor forrongj magadban, vagy vegyél erőt magadon, és beszéljetek.


Anyám, ezt le meri írni ez a válaszoló: "Nálunk is hasonlónak indult a helyzet. Két lánytestvére van. Mind a kettő ugráltatta volna folyton, de nem engedtem. Persze ha valami komolyabb dologról volt szó ok, nem mondtam, hogy ne menjen"


Anyuci nem engedi a pici férjecskét. Mert ő nem önálló akarattal rendelkező lény, ő egy gyámolításra meg engedélyekre szoruló, korlátozottan cselekvőképes entitás, aki ha anyu úgy gondolja, elhagyhatja a lakhelyét. Házasságuk mottójára: anyuci pici fia gazdit cserélt.

2020. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves n
2020. máj. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!