Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meghal egy közeli hozzánkta...

Ha meghal egy közeli hozzánktartozó miért sírunk? Az fáj ilyenkor , hogy nem beszélhetünk vele többet ? Vagy az , hogy véglegesen elment és tehetetlennek érezzük magunkat

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 18:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért sírsz, mert nélküle kell tovább élned! Szóval valahol magadat is sajnálod, mert már nem lehetsz többet vele!
2020. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szerintem az emberek legkevésbé a haláltól tartanak, irónikusan ez az egyetlen biztos dolog az életben.

Meg hát mivel emberek társas lények vagyunk ezért hatással vannak egymásra, aki iránt bármit is érzünk az már is egy létre jött kapocs, ha akarjuk ha nem, minél közelebb állsz valakihez, annál erősebb, annál nagyobb súlya van ennek a bizonyos kapocsnak, és ha valaki meghal, akkor szerintem ez az összeköttetés sérül, és ez okozza a fájdalmat, ami fizikailag is meg nyilvánulhat, ami már egyén függő.

Nem mellesleg ott van az energiamegmaradás törvénye, energia nem tűnik el, vagy jön létre, hanem csak átalakul.

Én így tudom elképzelni.

2020. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!