Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Beteg vagyok?...

Mi a baj velem? Beteg vagyok? Undorodom magamtól, amiért vonzódom hozzá

Figyelt kérdés

Nem szerelem (szerintem), de néha rajta felejtem a tekintetemet, ha mondjuk közelebb jön, átölel, odaül mellém, akkor majdnem kiugrik a szívem és néha (sokszor) azon gondolkozom, hogy "mi lenne, ha ...". De a rokonom, egy házban is lakunk és ez annyira beteg. Mikor ez így realizálódik, vag eszembe jut, akkor meg hányingerem van és örülök, hogy senkinek nem beszéltem erről. Már 2 éve együtt lakunk és eddig nem is néztem rá "ilyen szemmel", mert keveset is találkoztunk, más a baráti társaságunk, hétvégente én apáékkal, nagyszüleimmel vagyok, ő sokszor a barátnőjénél, vagy az anyjánál. De most március óta össze vagyunk zárva és nagyon sokat voltunk kettesben (semmi nem történt ettől függetlenül). Rengeteget beszélgettünk, segítettünk egymásnak, vagy csak filmeztünk, játszottunk. És azóta van ez, néha már az őrületbe kergetnek a gondolataim. Tudom, hogy ez nagyon beteg és elítélendő, ezért nem is beszéltem senkinek ezekről.


Azért is lehet, hogy így meg vagyok ijedve, mert még sosem közeledtem senkihez annak ellenére, hogy 17 éves vagyok, nem szoktam fiúzni, nem volt még barátom. Voltak ilyen "crushok", de mind kimerült abban, hogy chateltünk, húztuk egymás agyát.


Szerintetek mit kezdjek magammal, ezzel az egésszel? Anyának félek elmondani, mert talán ő elmondaná a férjének, aztán kiderülne és mindenki erről beszélne...



2020. máj. 24. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire rokonod? Féltestvér, unokatestvér?
2020. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy beteges. Kérdés, hogy az illető milyen szinten rokonod? Vérrokon vagy csak a családba került házasság révén. Mivel a történet végén nem apádról beszélsz, hanem anyád férjéről, esetleg neki valamilyen rokona? Mert akkor semmi vérségi rokonság nincs köztetek. Esetleg még a túlságosan nagy korkülönbség lehet problémás, de ez sem derült ki az írásodból.
2020. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem vérrokon. Anyukám újra férjhez ment, és neki a fia. (lány vagyok, szóval ennyivel könnyebb a dolog:D)


Nincs nagy korkülönbség, egy évvel idősebb csak.

2020. máj. 24. 23:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor nem értem, miért lenne beteg ez az egész, mert igazából nem is a rokonod.

Ne érezd rosszul magad miatta:)

2020. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ebben semmi beteg nincsen, nyugodj meg. Ennek ellenere nem tanacsos barmit kezdeni vele, mert kinos lenne szerintem mindenkinek, habar ha komolyan gondolnatok a dolgot, nem csak szex, akkor szerintem megszoknak. De ilyen futo dolog nem eri meg, amig egyutt laktok.
2020. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen oké, nem vérfertőzés, vagy ilyesmi. Ismerek is személyesen ilyen párt, illetve náluk fordított volt a felállás, mert a gyerekek jöttek össze először, úgy ismerkedtek meg és jöttek össze később a szülők is :D
2020. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem beteg a dolog, hogy vonzódsz hozzá! Még akár össze is házasodhattok, nincs abban semmi rossz.
2020. máj. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én unokatesóm is az anyja új élettársának a fiával jár. Nincs benne semmi rossz. Már egyszer szakítottak aztán 2 évre rá újra össze jöttek.
2020. máj. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Talan az megnyugtat ha azt mondom ismerek egy part akik hazasok 2 gyerekkel es emellett mostoha testverek mint ti.
2020. máj. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vele semmi különös probléma, az egyetlen baj az, hogy a fiúnak van barátnője, tehát az érzéseid nem viszonzottak.

Ezért sajnos jobb, ha magadban tartod a dolgot.

Ne mondd el anyudnak, nincs miért (mégis mit kezdjen azzal, hogy valaki bejön neked), viszont tényleg továbbadhatja a férjének, visszajuthat a srác fülébe is, aztán az egész család kínosan érzi magát.

Ha véletlenül a srác is érezni kezd irántad valamit, és össze akar jönni veled, ráértek akkor beszélni róla.

2020. máj. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!