Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Undorodom magamtól?

Undorodom magamtól?

Figyelt kérdés
Nem részletezném, milyen beteges képkockák futnak végig a monitoron, amikor előveszem a kézkrémet, és a zsebkendőt, de nem sokkal később akár egy óráig is képes vagyok bámulni a tükröződésem a kikapcsolt monitoron. Néha nem csak érzem, hogy van valaki/valami mögöttem, hanem egy pillanatra látni is vélek egy arcot magam mögött. Rémálmaimban egy magas női alak szokott feltűnni mellettem, arckifejezéséről olvasható a sajnálat, a szánalom, a megvetés. Róla csak annyit tudok (vagy csak valamiért biztos vagyok benne?), hogy nem csalódott anyakép, hanem talán egy segítőkész ismerős, esetleg elérhetetlen pár megnyilvánulása. Mivel legtöbb téren szkeptikus vagyok, így logikusan legfeljebb a saját elmém összeomlásának első komoly jeleként tudom elképzelni, szimpla elhülyülés mellékhatásának, de kíváncsi lennék, mások mit feltételeznek erről a humanpid lényről, és az egész helyzetemről?

2019. aug. 29. 23:18
 1/4 Kathryn_Croft ***** válasza:
100%
A legjobb lesz ha pszichológushoz mész, később valami sokkal rosszabbá alakulhat át.
2019. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, nem ártana. Ki tudja, a későbbiekben már nem csak az én idő után, de teljesen random is felbukkanhat a szemeim előtt. Vezetés közben például elég kényelmetlen, ha hirtelen látni vélem magam előtt, és az árokba húzom a kormányt. Jobb esetben csak az árokba, és nem egy vétlen család kisautójába.
2019. aug. 29. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek már kezdődő enyhe paranoid tünetek, amikkel nem fogsz tudni egyedül megküzdeni. Az álmodban sorozatosan megjelenő kép egy trauma, elfojtás is lehet, de pontosan csak szakember tudja dekódolni. Mindenképp fordulj pszichológushoz, te saját magadon nem fogsz tudni segíteni.
2019. aug. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Bakker, ettől rémálmaim lesznek.
2019. aug. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!