Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Undorodom magamtol Elvesztette...

Undorodom magamtol Elvesztettem az életem! Magamon mit szeressek, hisz nem szeretnek. Fóleg a hugom aki ha jon osztja az eszt. Nincs miert. Aki nem kepes onmaga ertelmet adni az eletének, az minek éljen mások nyügére?

Figyelt kérdés

Semmmnim nincs. Nincs otthonom, a gyerekeim kotelessegbol. keresnek havona 2 havonta..A hugom utal. Épitkeznek az új superman parjaval. Ók az atyaúr isten. Én a depis oregedo p...a, aki 2009ben elvesztette es elhagyta az otthonat uj elet miatt. A vizet is kikotottek,.este hoztam be flakonokkal az utcai csaprol fozeshez.1000 eve volt. Begyogyszerezve, egyik hajnalon eljottem. Lett munka, kuldtem en is a penzt a vegrehajtas alatti hazra.

Barhogy gondolkozom nincs miert kiert elni. Magamaert kene akkor jonne a tobbi. De ki vagyok en egy nagy senki. Meg kellene halni es utat engedni masoknak az egeszseges elethez.

Meg kéne halni, de az ÉLÉTnél nagyobb csoda nincs. Rohadtul fáj, h elcseszem minden percet,aztan egyszer, kéretlenul, ertelmetlenul,tényleg vege lesz.

szeretet nelkul nem szabad elni! engem nem szeretnek! Így nem szeretem magam.Es ujra bezár a kor. Depresszios, cél nelkuli, oszite mosoly nelkuli ember onmagamnak se kell.


Duma duma, holott, ott a vonat! A gyavasagert tovabb utalom magam



#értelmetlenul
2019. aug. 1. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy kérdés?
2019. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Dikk.
2019. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A baj ott kezdődik, hogy a húgod miatt depressziós vagy.

Alakítsd át a gondolkodásod negatívból pozitívra. Időbe telik, és gyakorolni kell, de megéri.

" Szomorú voltam, hogy nincs biciklim, de már boldog vagyok, mert van lábam!" Kb ez a lényeg, elmélkedj rajta.

2019. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

dikk...megneztem, mi ez

mit is vartam....egy jó nagy karomkodás

kosz. jot tett. illik hozzam


ez egy kérdés? már azt se tudom. en kitorlom azt nem lesz se ez se az. ilyen egyszeru

2019. aug. 1. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Hát ez kiez te... 🤨
2019. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudod törölni.
2019. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

mi az hogy nem tudom torolni ahonnan tudom, onnan torlom ahonnan nem, onnan nem torlom.

na ehhez nagy ész kell, a kotekedő mindensegit


akkora bunko oldal ez a gyakori kerdesek, mi a bubanatos.....f...t keresek itt. uolyan bunkova minosulok mint a tobbi itt levo

2019. aug. 1. 14:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Benned is van hiba, nem csak az itt válaszolókban. Ne minősítsd bunkónak a válaszadókat, amikor magad sem tűnsz egy túl értelmes embernek. Nem is fognak szeretni, mert te sem szereted az embereket, meg a testvéredet sem. Arra nem gondolsz, hogy esetleg jót akar neked? Azt tudom javasolni, hogy az önsajnálat és filozofálás helyett tegyél is azért, hogy kedvedre élhess! Kezd azzal, hogy elmész egy orvoshoz, és kérsz segítséget. Ha öngyilkos leszel, akkor jól ki fogsz szúrni magaddal és a családoddal. Előfordul sokszor, hogy az ilyenek lebénulnak, és életük végéig gondozásra szorulnak. Ezt a megoldást nem javasolom. Ne gondold, hogy másnak nincsenek gondjai. A gyerekeidet, ha ők nem jönnek, akkor látogasd te.
2019. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem lehet belekotni a válaszodba, mert 99%ban igazad van, már amennyire sefulesefarka vadidegenek, elozmenyek ismerete ok-okozati dolgok hianya nélkul szovegeit...lsd.az enyemet...erdemben kezelni lehet. Kizart! Tehat 99%- ra nem lennek buszke!

Azert értelmet, jo szandekot, tán sejteni lehet benne

2019. aug. 1. 14:46
 10/10 A kérdező kommentje:

"magad sem tűnsz egy túl értelmes embernek" ne erre, ugyan, mit lehet reagalni? Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű!?


Igen, tisztelt Holgyeim es Uraim! Önnök az, intellektuellek legfelsőbb koreiben mozognak, árnyalt kifejezőképéssuk, analizalo tehetseguk értékeit, mívés empatiával szovik at, így valaszaik égi magassasokba repulnek.

Én a kis bunkocska, labdaba se rúghatok...a remeny hal meg utoljára!

2019. aug. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!