Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Időhiany megoldása hogyan ?

Időhiany megoldása hogyan ?

Figyelt kérdés

Messze találtam munkát ,Két órától több az út ,este már nem lesz idom semmire hogy oldja meg más ?? H kaja legyen és a csaladdal is törődve

Nem kotekedest hanem tanácsokat várok



#Idöhiany
2020. máj. 27. 11:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Nagyobb adagokat fozni pl. hetvegen, azokat lefagyasztani akkora adagokban, hogy csak elo kelljen venni melegiteni. Jelentos idoket tudsz igy megsporolni es a csaladra forditani.
2020. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Mindig neked kell főznöd? Párod, nagyobb gyerek nem vonható be?
2020. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ennyire nem nagyok, 7 és 9,parom nemtud főzni meg sokat éjszakás és olyankor nappal alszik.
2020. máj. 27. 12:00
 4/26 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy el fogok úszni mindennel ..... dehát a pénz meg kell.
2020. máj. 27. 12:03
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

"parom nemtud főzni meg sokat éjszakás és olyankor nappal alszik."


Majd akkor megtanul. ill. megoldja, hogy ő is kivegye a részét a háztartásból, gyereknevelésből, amíg nem tudsz közelebb jól fizető munkát találni.

2020. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Éjszakás után nem várom el hogy fent maradjon, jartam Enis műszakba tudom hogy milyen.

A gyerekekkel foglalkozik rendesen.

2020. máj. 27. 12:09
 7/26 A kérdező kommentje:
Errefelé munka terén nem lehet válogatni,örülök,hogy ezt találtam mikor százakat elküldtek.
2020. máj. 27. 12:10
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Ha te meg tudtad csinálni hasonló munkakörben, akkor ő is meg fogja tudni oldani, ha szükséges.
2020. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig a párodat kell bevonni jobban a házimunkába. Oké, ő éjszakás, fáradt, de téged is kifáraszt a rengeteg utazás és meló, nem fog belehalni, ha gyorsba összedob pl egy paprikás krumplit és utána alszik. Meg kell osztani a feladatokat, a családért vállalod te is ezt az egészet, akkor ne csak te "szívj", hanem segítsen ő is.

Majd megtanul főzni, nem lehetetlen.

2020. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Amikor én ejszakasban dolgoztam még nem voltak gyerekek,az azért teljesen más. Én elvagyok egy zacskós levesen is de nekik rendes tápláló étel kell.
2020. máj. 27. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!