Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a Család fekete báránya...

Ha a Család fekete báránya sokkalta többre viszi anyagilag, mint a többi gyerek, akkor még feketébb lesz?

Figyelt kérdés
Vagy kibékülnek vele?

2020. máj. 28. 09:07
1 2 3
 1/25 anonymousreview60 ***** válasza:
60%
Kibékülnek. A pénzesebb rokont ösztönből vagy számításból nem csesztetik. Hacsak nem kiemelten irigykedős a család alapszemélyisége, mert akkor a helyzet a nem hencegés mellett is romlik
2020. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy látom a tágabb családban, hogy kihasználták (Vagyis megpróbálták) :( aztán mikor nem sikerült még többet bántották. Viszont Ő ezt már nem vette fel, túl tette magát rajta:)

Nekem is ez a cél, hogy sikeres legyek és kitörjek a családomból:) ha nem beszélnek velem emiatt, akkor nem sokat vesztettem sajnos:(

2020. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem piszkálnak pont a pénz miatt, hogy bármikor kérhet.. de amúgy irigyek mint a fos.. lekell őket építeni. Üdv a klubban
2020. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A le kell őket építeni részt nem igazán értem.


Az, hogy le akarnak húzni, azt vettem észre. Lapítás van a gazban rendesen. Mennek a műveletek éjjel és nappal.

2020. máj. 28. 09:35
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Igen, nálunk ez a helyzet.


Mindig én voltam a fekete bárány, cserébe én vittem a legtöbbre minden téren, többek között azért, mert nagyon ki akartam törni a lehúzó családi légkörből.


Aztán még feketébb lettem, úgyhogy most már nem is igazán tartjuk a kapcsolatot. Mondjuk pénzzel lehúzni sosem akartak, mert tudták, hogy úgyse adnék senkinek még kölcsönbe sem, de a beszólogatás folyton ment...

2020. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Műveletek nálunk is vannak rendesen. Nem is értem, ennyi idő és energia befektetéssel sikeresek lehetnének ők is:D
2020. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
Nagy baj van, ha a kereseten múlnak a családi kapcsolatok.
2020. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Csak az irigykedés megy.Nem érdemes az ilyenekkel tartani a kapcsolatot.
2020. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#7 igen, baj az van nagyon:( viszont nekem szerencsém van, mert a tesóim gyermekeinek én állom az egyetemet és ők ezt értékelik is, ki is fejezik (nehezen is fogadták el, nekik ez nagy pénz) és motiválja őket, hogy nem lenne rá pénzük.:) Örömmel tölt el, hogy ki tudtak törni!


Ez a taktika hasznos lehet, ha már a testvérekkel nem lehet javítani a kapcsolatot, akkor a következő generációval igen, de mindenképp buzdítani kell őket arra, hogy megbecsüljék mindennek ellenére a szüleiket és segítsék őket, nem akarunk családot rombolni ugyebár, csak az idő segítségével építeni:)


Szép napot és kitartást!

2020. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem hinném.Csak nem illik majd be a sorba.Soha nem szabad a családnak bizonyítani.Egészség is rámehet a pémz hajtására.Mérlegelni kell mi a fontos.Normál keretek között megtartani azt a nívót amit más emberek is.Egyébként se a pénz a legfontosabb , hanem a szeretet a béke az egészség a példás élet.A drága autó elkopik, a jó nő megöregszik csak a óbornak van értéke sok év után is.
2020. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!