Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a Család fekete báránya...

Ha a Család fekete báránya sokkalta többre viszi anyagilag, mint a többi gyerek, akkor még feketébb lesz?

Figyelt kérdés
Vagy kibékülnek vele?

2020. máj. 28. 09:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Az ő azért él jól, mert mi szegények vagyunk rész van a családban.


Elmondom a tutit : engem elitelnek az emberek úgy, hogy nem kérdeznek tőlem. Én dolgozom, dolgoztam, és a lényeg az, hogy mindennap megvetést látok bizonyos emberek arcain, de egy kérdést sosem.


Senki nem kérdez semmit. A családom manipulál embereket, hogy én ez meg az vagyok. Holott nem igaz, és semmi esélyem bebizonyitani, vagy megmondani hogy ez pedig nem így van.


Szóval ez van. Szegénykéim azért szegények, hogy jó legyen nekem.


Pénzt nem kértem senkitől 2 éve,mégis én vagyok az eltartott.

2020. máj. 29. 14:09
 22/25 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, minek állsz velük szóba, minek mérgezed magad ilyen alja kapcsolatokkal. Ha elvileg vitted valamire anyagilag, akkor nem szorulsz rá.
2020. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Ha minden ember, olya a egyszerű állat lenne, hogy csak is kizárólag a jelenben élne, akkor valóban mindenki túl tudna lépni kisebb nagyobb dolgain.



Ha egyik napról a másikra történik valami egetrengeto, sorsmegfordító, esetleg élet csapás: azt nem mindenki tudja elfogadni egyik napról a másikra.


Ha huszon akárhány évig volt családod, utána kiderül, hogy mégsem: másnap egy ébredés, egy megtörtént, kalap kabát?

2020. máj. 29. 18:59
 24/25 anonymousreview60 ***** válasza:
47%

Ha huszonvalahány évig te voltál a család fekete báránya, akkor huszonvalahány évig csak félig-meddig volt családod. Ha jól sejtem, a részükről ez a kapcsolat romlott irányodba.

Ha ez a helyzet, akkor javaslom, hogy az önmarcangolás helyett vegyél igénybe terápiát a gyorsabb lezáráshoz.

Ha te vagy a fekete bárány, akkor lehet, hogy volt aranygyermek is a családban. Nárcisztikus szülőknél szokott. Arra meg itt egy teszt: [link]

2020. máj. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi 24
2020. máj. 30. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!