Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most egyek 5. -be az átalánosb...

Most egyek 5. -be az átalánosba. És szeintetek nagyon gáz hogy még a nagymamámmal alsszok?

Figyelt kérdés

Azér alszok még vele mer neki lebontották a házát:(

És hozzám szálásolták be.


2010. júl. 31. 03:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én 5.-ig anyuval aludtam, aztán elmentem külön szobába (volt külön szobám, ágyam, csak anyuval jobb volt).. Aztán mikor 8.-as voltam lebontották mamám házát, ideköltözött, ő kapta meg a szobám, 8. végéig megin anyuval aludtam.Semmi ciki nem volt ebben, a barátaim tudták, osztálytársaim meg inkább együtt éreztek a mamám miatt.. Most már otthonba van, de sokszor még én is odafeküdnék anyu mellé mostis. Most itt a mama, hazahoztuk nyaralni, most megint az én szobám kapta meg, zokszó nélkül aludtam tegnap másik szobába, ha nem lett volna másik szoba akkor meg anyuval...

16/L

2010. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Most mért lenne gáz? nem tökmind1 hogy kivel alszol? meg amúgy kinek mi köze van hozzá? én a macskáddal alszol gáz? -.-
2010. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!