Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szeintetek nem pofátlanság?

Ez szeintetek nem pofátlanság?

Figyelt kérdés

Párom kapott egy minőségi pálinkát az egyik barátjától (azért nem irtam, hogy milyen pálinka, nehogy reklámnak tűnjön). Este megyünk egy buliba, és oda akarta vinni. Apja reggel egy szó nélkül felnyitotta. Párom mondta neki, hogy akkor öntsön magának egy keveset mostmár, de a többit visszük el. Erre anyós megfogta az üveget, és komolyan mondom, felét kiöntötte maguknak.

Félig sincs az üveg! Hát igy már nem visszük sehova!

Nem pofátlanság ez egy kicsit?


2011. szept. 10. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
De igen, ok, hogy megkívánják, de ha tudták, hogy viszitek valahová, akkor az.
2011. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem pofátlanság, ez óvintézkedés.
2011. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
de az.én nem kis patáriát rendeznék miatta.
2011. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezt látván felkaptam volna a polcról a kedvenc vázájukat, és azt mondtam volna, hogy ha már meg bírták bontani, most azonnal húzóra igyák meg az egészet, különben repül a váza kifelé az ablakon.
2011. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez alkoholizmus.
2011. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Dehogynem az. Szólás nélkül nem használjuk/esszük-isszuk meg azt, amit a másik ajándékba kapott, tök mindegy, hogy mire készül vele. Ráadásul ezek után, miután megmondtátok, hogy vendégségbe vinnétek, képesek ennyit kiönteni belőle-tudhatnák, hogy félig töltött üveggel buliba beállítani elég nagy illetlenség...
2011. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom. Mi is nagyon felkaptuk a vizet!
2011. szept. 10. 18:14
 8/13 A kérdező kommentje:

" Ez nem pofátlanság, ez óvintézkedés."


Nem hiszem, hogy az lenne, mivel párom 27 éves, én meg 23, szóval nem sok küzük lehet hozzá, hogy mikor mennyit iszunk. Egyébként meg sokan lettünk volna arra az üvegre, nem kettesben akartuk elfogyasztani!

2011. szept. 10. 18:16
 9/13 A kérdező kommentje:

"Ez alkoholizmus."


Nem, nem az, tényleg nem isznak!

2011. szept. 10. 18:17
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Nekik pálinka a reggeli?
2011. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!