Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiammal aki 28éves, rengeteg...

A fiammal aki 28éves, rengeteg probláma van. Nem dolgozik, drogozik, adoságokat csinál, nem lehet semmit otthon hagyni mert ellopja, szabálysértési ügyei vannak stb. hogyan tudom kijelenteni a lakásból?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 08:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, hogy kié a lakás.De ha kijelented, attól szerintem még ugyanúgy vissza fog járni, és te be fogod engedni, mert a gyereked.Inkább kezeltetni kellene, valamilyen rehabilitációs programon gondolkodni, mert ha eltaszítod, akkor lehet, hogy az neki a véget jelenti.Nem lehet, hogy te is hibás vagy, hogy idáig fajultak a dolgok?Én is anya vagyok, de nem hiszem, hogy be tudnám zárni a fiam előtt az ajtót, az utolsó mentsvárat.Miből drogozik meg iszik?Az nem kevés pénz.
2010. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon elkényeztethetted az elején, vagy nagyon nem szeretted úgy, ahogy egy gyereket kell.
2010. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerkijelen­téshez 2 tanú kell (szomszéd), hogy xy nem lakik ott – ráadásul a két tanúnak az okmányirodában szóban és írásban kell nyilatkoznia…nem vagyok jogász, de „kényszerkije­lentettem“ már valakit a lakásomból
2010. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a kórházból lopnak, súlyos betegektől a drogosok pénzt, laptopot miegyebet.
2010. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%

szia!

Sajnos a te hibád hogy ilyen lett,de a kábitószerről le lehet szokni(tapasztalat)arra is ráun az ember.biztos problémái vannak.

2010. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

az én öcsémmel is ez van, igaz nem ilyen súlyosan, ő 19éves...

nem jár suliba, nem nagyon dolgozik, szerintem nem drogos max pary drogok :-S ő is lop otthonról, voltak apróbb rendőrségi ügyei és mi sem tudjuk mit csináljunk... (ezek ellenére "jó" gyerek, lehet vele beszélni, mindent megígér, csak hát két napig tart...)


mi is szerettük, meg szeretjük, senki sem verte, mindent megkapott (jó, nem toronyórát lánccal, de jó ruhái vannak, számítógépe, telefonja stb).... a mi szüleink külön élnek, én régóta nem otthon, de az egész családunkban jó a kapcsolatunk egymással, illetve vele, ezért nem értem :-(((

2010. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Milyen jó, hogy kajak megint nem a kérdésre válaszoltok, hanem bebüfögitek a saját egyéni véleményetek, megítélésetek mindenféle háttérinformáció nélkül. Nincs elég baja a kérdezőnek? Kérdezett valamit, amrei egyértelmű válasz van, ha épp ismeritek azt, ti meg őt fikázzátok, miközben fogalmatok sincs, miért alakult úgy, ahogy? Szégyelljétek magatokat.
2010. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

"mi is szerettük, meg szeretjük, senki sem verte, mindent megkapott (jó, nem toronyórát lánccal, de jó ruhái vannak, számítógépe, telefonja stb)...."

mindent megkapás neked tárgyakat jelent, nálatok is rendesen elrontottak valamit a szüleid, tesód is amiatt olyan (nem azért mert elváltak).

2010. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

aki azt írja neki, hogy elrontotta a nevelést, annak üzenem, hogy ezt mindenki utdja, maga a kérdező is gondolom, és ez nem egy tanács, hanem egy kritika. ezzel már nem lehet mit csinálni. szóval ezt el kell fogadni tényként.

kedves válaszoló: én azt javaslom, hogy jelentsd fel a drogozása miatt, talán kereskedik vele, és akkor majd szépen kijönnek a rendőrök, beviszik 1-2 évre a sittre. ott le fog szokni, és ha maradt benne bármi jóérzés, rá fog jönni, hogy így nem lehet élni. persze az is lehet, hgy nem jön rá, akkor meg már teljesen mindegy, de szeritnem jó tanulópénz lehet. szerintem utolsó esély. akik azt írják, h vigye rehabra: ez nem megoldás. elmúlt 18, önálló jogi személyiség, akit nem lehet akarata ellenére elvonóra küldeni. akkor jön el amikor akar. és valószínűleg ez mondjuk az első nap lenne.

2010. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

bocsánat hogy bele OFF olok mindjárt abbahagyom

(de legalább a kérdező tudja hogy nem csak neki van iyen baja)


08:35... ezek szerint lányoknál, akik felelősségteljesebben gondolkodnak, beválik az ilyen nevelés, nővérem is, én is ugyanígy lettünk nevelve, nem voltunk gazdagok, nem vágtak hozzánk pl playstationt, úgy érzem tökéletesen átvettük szüleinktől az értékes gondolkodásmódot, a tanulást (én is lógtam suliból, nővérem is, de magunktól megjött az eszünk), nem nyalták ki a s*ggünket csak szerettek, bármit meg tudunk beszélni velük satöbbi, nem kívánhatnék jobbat, bár tudom hogy ők se tökéletesek, sőt.


ezek szerint öcsémnél nem vált be, szigorúbban kellett volna fogni, nem tudom, mindegy is. majd lehet én is írok ki kérdést :)

2010. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!