Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak szeretnek segíteni...

A férfiak szeretnek segíteni a nőknek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl ha egy nő nem bír el valamit akkor cipekednek helyette, vagy kinyitják az ajtót előtte, vagy valamilyen műszaki dologban segítenek.

Szóval ezt udvariasságból csinálják/kedvességből, vagy kötelességből, mert a nők "elvárják" ?


2010. aug. 1. 10:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát... A párom nekem szokott segíteni mosogatni, söprögetni, meg ő hozza a szatyrokat ha boltba megyünk. Hogy udvariasságból, vagy kötelezettségérzésből csinálja-e azt nem tudom. :)
2010. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

10:21 vagyok!

18/L

Elfelejtettem odaírni

2010. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
De ám az udvariasság sem jelenti azt, hogy szeret segíteni. Bár szerintem igen a legtöbb segítőkész.
2010. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Én szoktam. Igyekszem minden megterhelő fizikai munkát levenni a párom válláról és mindig kész vagyok arra, hogy besegítsek. De persze nem úgy kell elképzelni, hogy amolyan tutyimuty teddideteddoda módon. Ja és szeretem a kocsiajtót is kinyitni, mikor beül vagy kiszáll.

38F

2010. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Már aki..Sajnos egyre kevésbé lehet találkozni udvariassággal..
2010. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
10:35 vagyok. Más kérdés-felelet-ben már kifejtettem, hogy pasas létemre szeretem a szappanoperák némelyikét (ami nem bárgyú) és kifejezetten példaképeim a latinos filmek szereplő úriember típusú férfiak. Én igyekszem az ilyenekből meríteni, hogy hogy beszéljünk és bánjunk a nőtársunkkal.
2010. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Az én párom szeret nekem segíteni, csak róla tudok nyilatkozni. Nem kötelezettségből segít, hanem, mert jól esik neki, ha jót tesz velem. (ezt mondta is, mikor hálás voltam valamiért)

Nehéz holmikat átveszi, a műszaki dolgok abszolút az ő területe, stb.

Szokott figyelmetlen lenni, de ki nem? :)

Persze ugyanez vica versa, amiben meg én tudok, ott én segítek. :)

2010. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Szia! Van, aki igen, van aki nem. Egyik ismerősöm pl. nagyon utálja az ilyet mondjuk teljesen jogosan, mert meglátja egy nő és azonnal üvölt neki, hogy cipelje fel a negyedikre a mosógépét. Hát én sem segítenék, cipekedjen ő. Attól, hogy nő, még azért van izomzata :D Én sosem várnám el, kifejezetten utálom, ha szerencsétlennek néznek, aki egy bevásárlótáskát nem bír el, vagy egy mosóport.


Szerintem vagy elvárás miatt csinálja aki csinálja, vagy tényleg nagyon udvarias, bár itt vagyok én is, akinek inkább rosszul, mintsem jól esik a dolog.

2010. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem az igazi férfiak nem szeretnek.

Persze megtesszük, de csupán empátiából. A férfiak szeretnek alkotni (maradandót), így nem igazán vagyunk oda a mosogatásért, takarításért, bevásárlásért.

2010. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Önzetlenül? Nem igazán!
2010. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!