Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 50 körüli férfiak! Klikkelnéte...

50 körüli férfiak! Klikkelnétek ide? Szeretnék kérdeni valamit! Részletek alant!

Figyelt kérdés

Köszi! Szóval, ha látnátok egy olyan hirdetést valahol, hogy egy 25 éves srác szeretne barátkozni veletek, mert kiskorában elvesztette a faterját, akkor jelentkeznétek? Szabadidős tevékenységről lenne szó (sörözés, meccsnézés, pecázás) nem kell semmi rosszra gondolni..!

Ha úgy alakul, esetleg később az esküvőjén is állhatnátok mögötte, mert a hely egyébként üres lenne.


Köszönöm a korrekt válaszokat!


2011. jan. 4. 11:10
 1/8 Tinker Bell ***** válasza:
58%

Bár nem vagyok sem 50 körüli, sem férfi, de nem haragszol válaszolok.


Én speciel sosem jelentkeznék semmilyen hirdetésre. Nagyon nem bízom az emberekben! Annyira személytelen ez a hirdetéses dolog! Más az, ha egy kocsmában futtok össze és ott ismerkedtek meg és esetleg olyan barátság alakul ki közöttetek, hogy utána az esküvőjén ott állj mögötte.

2011. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az, aki jelentkezne inkább mást akarna...
2011. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
jelentkeznék mert mindig szerettem volna egy fiut
2011. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, lehet, hogy tényleg apahiánya van. Lehet, hogy tényleg jól összebarátkoztok. Ha valami más cél vezényli ,azt már az első találkozásnál kiszúrhatod.
2011. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 12 évvel fiatalabb vagyok a megszólított korosztálynál, de első körben én is gyanakodnék, hogy valami apakomplexusos homoszexuális fiatalember lehet a dolog mögött. Mindazonáltal én, egyenlőre gyermektelen férfi nagyon jól megtalálom a hangot a jóval fiatalabbakkal és nem azért, mert valami pedomackó :))) lennék, hanem én is egy későn érő típus vagyok, aki 38 éve ellenére olyan huszonévesesen gondolkodik.

A hirdetéses dologhoz meg annyit, hogy eleinte egy levelezés, aztán, ha tényleg komoly és tisztességes a szándék és szimpi is az illető, akkor elvileg lehetne találkozni is.

2011. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem. Én vagyok a 25 éves. :)


Ja, gondoltam, hogy meleg szálak lennének szőve a dologba, de nem erről van szó egyáltalán. Teljesen normál kapcsolatról.

Egzisztenciálisan is rendben vagyok, tehát ettől sem kell tartani.

2011. jan. 4. 11:34
 7/8 Tinker Bell ***** válasza:

Ha te vagy a 25 éves, akkor miért nem jársz el valahova, és ott ismerkedsz?


Egy ilyen hirdetés tényleg elég homár szagú!

2011. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ahol én mozgok, ott korombeliek vannak.


No mindegy, akkor ez így, ebben a formában halott ügynek látszik. Ok! Köszönöm azért a válaszokat!

2011. jan. 4. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!