Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak szeretnek segíteni...

A férfiak szeretnek segíteni a nőknek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl ha egy nő nem bír el valamit akkor cipekednek helyette, vagy kinyitják az ajtót előtte, vagy valamilyen műszaki dologban segítenek.

Szóval ezt udvariasságból csinálják/kedvességből, vagy kötelességből, mert a nők "elvárják" ?


2010. aug. 1. 10:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
én mindenkinek szeretnék segíteni. nagyon de nagyon ..
2010. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%

"Én sosem várnám el, kifejezetten utálom, ha szerencsétlennek néznek, aki egy bevásárlótáskát nem bír el, vagy egy mosóport."


Na nekem meg ilyen nő nem kéne.

Szeretem azt érezni hogy egy nőnek szüksége van rám és tudja hogy neki nem kell fáradnia ha ott vagyok én.

Persze ez alatt nem azt értem hogy legyen teljesen kiszolgáltatott és önállótlan, de szerintem a férfi dolga hogy erős legyen, a nőépedig hogy kedves és gondoskodó.

24f

2010. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
a 11:00 versenyzőnk egy igazi hímsoviniszta tapló lehet
2010. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

11:00 Vagyok.


Pedig, ha velem élnél összepisilnéd magad a gyönyörűségtől.

Nem azt mondtam, hogy nem teszem.

Büszke vagyok rá, hogy férfi vagyok, de nem élek vissza vele.

2010. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy egy nőnek szüksége van rád, de nem ilyen dolgokban. Nem vagyok gyenge azért, mert nő vagyok, szükségem van az önállóságra. Én egyébként is inkább az a típus vagyok, aki magának mindent megcsinál. Nem királynő vagyok, hogy nyissanak csukjanak előttem mindent, van kezem. amivel még cipekedni is tudok. Azért, mert valaki nő és ugye ez a gyengébbik nem, még nem jelenti, hogy gyenge.

De nincs harag, legalább megtudtuk, hogy nem vagyunk egymáshoz valóak :)

2010. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
;-)
2010. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam segíteni a barátnőmnek. Mindketten dolgozunk, nem tudnám megcsinálni, hogy amikor hazaérünk, akkor én leülök a kanapéra, Ő meg robotol. Nem halok bele, ha elmosogatok vagy bepakolom a mosógépet. Vannak dolgok, amiket csak Ő csinál (pl. főzés) és vannak dolgok amiket csak én (pl. barkácsolás, mesteremberek fogadása, kocsi szervizbe vitele). Szeretni nem szeretem, de mivel szeretem Őt, ezért segítek. Az udvariasság nálam alap, így lettem nevelve, a műszaki cuccokat meg imádom, úgyhogy szívesen segítek bárkinek, ha nem boldogulna. 26/F
2010. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%
Én általában azt látom, hogy egy pasi ismerkedéskor, kezdetekben nagyon szeret segíteni a nőnek, ezzel bizonyítva hogy milyen férfias, ügyes. ilyenkor még a pasikat vonzza ha a nő kvázi rászorul a segítésgükre, ám később ez irritálja őket, és egyre inkább arra várnak hogy a nő minél több dolgot meg tudjon oldani magától.
2010. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Ja egyébként a 11:00-nak szerintem igaza van, én is megmosolygom, ha egy férfi mosogat, vagy söpröget, nekem valahogy nem illik a képbe, inkább építsen kuckót az udvari fára :), de ez már nagyon szubjektív.
2010. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is hihetetlenül udvarias és tisztelettudó. Mondjuk nála ez nem kedvesség vagy kötelesség, hanem egész egyszerűen így nevelte fel az anyukája, neki ez a természetes. Ugyanígy természetes neki, hogy a házimunkát is együtt csináljuk. Nem csak ő és én, hanem a gyerekek is. Családi program szombat délelőtt a takarítás, hogy a délutánt együtt tölthessük. Szerintem csak és kizárólag nevelés kérdése.
2010. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!