Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűntem a fogadott nővérem...

Eltűntem a fogadott nővérem életéből, van visszaút?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt eltűntem a fogadott nővérem életéből. Míg terhes voltam, kikapcsolták a telefonomat, ő nem használ internetet (mármint nincs fb-ja, a neten kb. láthatatlan), volt költözés is. Nem tudnám megmondani, miért tűntem el, nagyon el voltam foglalva a magam életével (komoly anyagi nehézségek, munkahelyi problémák, férjem munkahelyváltása, újszülött). Nagyon zavar hogy pontosan nem látom át mi miért történt. Még azt sem mondhatom, hogy nem jutott eszembe sokszor. Nagyon hiányzik és leírhatatlan bűntudatom van. 3 év után még van esély felvenni a kapcsolatot, elé állni, bocsánatot kérni?

#eltűnás
2020. jún. 30. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

miért nem tudsz csak odaállni elé és elmondani amit gondolsz?

Sokkal többre tartana szerintem hogy azért gondoltál rá.

Bár nem tudom nem ismerem.

2020. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy már nem lesz olyan mint régen, de szerintem mindenképp mondd el ezeket neki is és beszéljétek át őszintén a dolgokat. Sok sikert!
2020. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jún. 30. 20:26
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehet ugyanolyan mint reg, probalkozz. De o miert nem. Keres teged?
2020. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kikapcsolták a telefonom, annak a számát tudta, az újat nem. Egyszer költöztünk is.
2020. jún. 30. 21:01
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem hívtad fel, hogy " Szia Piri, ez az új számom!"?
2020. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont annyira hülyén érzi, érezheti magát ő is emiatt, mint te...

Ő is elkérhetted volna a számodat szülőktől pl, ahogy te is az övét.

Te nem tudtad elérni neten, mert őneki az nincs. (Emailje sincs am? Azt nehezebb azért kikerülni, mint egy fb-ot)


Szerintem keresd most meg nyugodtan, biztos, hogy megértő lesz, mondd el neki, ami benned van. És olyan lesz a kapcsolatotok a továbbiakban, amilyenné teszitek, ti ketten.

2020. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve amikor kopogtak az ajtómon, én nagyon meglepődtem, majd nagyon örültem annak, hogy tübb mint 20 év után az unokabátyám felkeresett. Régen én is kerestem, de mivel elköltözött, semmit nem tudtam róla, nem találtam meg. De ő megtalált annyi év után-. Azóta szinte napi szinten kommunikálunk.

Szerintem nyugodtan keresd fel. A legrosszabb ami történhet, hogy becsukja az orrod előtt az ajtót. Nem hiszem, hogy ezt csinálná, de ha mégis, akkor legalább nem emészted magad tovább, és te is tovább lépsz majd.

2020. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

" (Emailje sincs am? Azt nehezebb azért kikerülni, mint egy fb-ot)"

Azzal aztán nem sokra megy. Nekem van email címem, de azzal a saját anyám nem találna meg. Nem mindenki a saját nevét adja email címként. Én pL egy történelmi személyiség nevét adtam meg.

2020. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A szüleink már nem élnek, nem tudott volna infót kérni. Email címe van azt hiszem, csak sosem használtuk egymás között. Nyilván ha nagyon eltökélt vagyok, odamegyek hozzá a lakására. De nem voltam és én sem tudom, hogy miért :(
2020. jún. 30. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!