Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűntem a fogadott nővérem...

Eltűntem a fogadott nővérem életéből, van visszaút?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt eltűntem a fogadott nővérem életéből. Míg terhes voltam, kikapcsolták a telefonomat, ő nem használ internetet (mármint nincs fb-ja, a neten kb. láthatatlan), volt költözés is. Nem tudnám megmondani, miért tűntem el, nagyon el voltam foglalva a magam életével (komoly anyagi nehézségek, munkahelyi problémák, férjem munkahelyváltása, újszülött). Nagyon zavar hogy pontosan nem látom át mi miért történt. Még azt sem mondhatom, hogy nem jutott eszembe sokszor. Nagyon hiányzik és leírhatatlan bűntudatom van. 3 év után még van esély felvenni a kapcsolatot, elé állni, bocsánatot kérni?

#eltűnás
2020. jún. 30. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne keresd jobb nélküle
2020. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod?
2020. jún. 30. 22:52
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén, én úgy gondolom, hogy aki tényleg fontos nekem, azzal tudom tartani a kapcsolatot költözés, telefonszámcsere, kisbaba és egyéb tényezők mellett is. Le merném fogadni, hogy neked is vannak olyan ismerőseid, akiknek magadtól megadtad az új számodat és az új címedet, kérniük sem kellett.
2020. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as, örülök hogy te egy tökéletes ember vagy, én sajnos nem. Van, hogy az ember hibát követ el. A főnökömnek adtam meg az új számomat, itthon ültem a gyerekkel, kb. éhezve, minden pillanatban attól tartva hogy elapad-e a tejem és hogy kirúgnak-e.
2020. júl. 1. 08:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér
2020. júl. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!