Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap megyek apukámhoz, és...

Holnap megyek apukámhoz, és félek neki elmondani, h nem akarok menni a fogadott lánya ballagására. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben kedveltem a lányt is meg apa bnőjét is, de már nem bírom őket. Nemrég apa kijelentette nekem h jövő hó 13-án lesz a csajszi ballagása, és minket is visz (engem meg a tesom) énmeg csak gyorsan "leokéztam" csak haggyon velük békét. De már abban a pillanatban tudtam, h ebből nekem problémám lesz. Azután mamitol tudtam meg, h nemcsak a ballagásra akar elvinni minket, hanem a NŐnek valami családtagjához aki főzni fog. De már látom előre a cikis szitut. Én meg a tesom ülünk ott mint két kuka, mig apa meg a NŐ beszélget, a kiscsaj csinál valamit gondolom kockul. El akarom kerülni az ilyen szitukat. Tehát. Apának h mondjam el, h nem akarok menni? Nem akarom megbántani meg ilyesmi, és mami mondta h apa abban reménykedik h ki fogunk jönni az uj családjával, de ez sajnos nem így van. A két nőszemély tett azért h megutáljam őket. Minden embernek adok egy esélyt, ők gyorsan el is játszották. Nade nemez a lényeg.

Apának mit mondjak?? H mondjam el?


2014. máj. 28. 13:58
 1/6 ivilicious ***** válasza:

Mondd el őszintén, vagy bírjátok ki ezt a kicsit ,anyukátok nem tud titeket kimagyarázni?:)

Kíváncsi lennék, miért utálod ennyire őket!

2014. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"kockul". Anyám....:D:D:D

Nos, hogy a kérdésedre is válaszoljak. Ha nem mész el, azzal apukád hozod kellemetlen helyzetbe. Szerintem egy ilyen alkalmat bármennyire sem szereted őket, ki lehet bírni.

De amúgy próbálkozhatsz: "Apa én nem szeretnék menni a ballagásra, mit gondolsz róla?" Aztán majd elmondja mit gondol. Ennyi.

2014. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az is jó, ha gyakorlod, hogy cikisnek tűnő helyzetben hogyan viselkedjél elegánsan. Menj el a ballagásra, vegyétek elő tesóddal a legjobb modorotokat.

Egyél utána náluk, ha azt látod, hogy nagyon levegőnek néznek benneteket, akkor meg menjetek ki sétálni a városba, üljetek be egy cukrászdába.

2014. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Én nem is értem miért akarnak téged a mostoha testvéred ballagásra elhurcolni, főleg az utána következő partyra. Ha nem akarsz menni, kénytelen leszel apud elé állni és megmondani neki, esetleg találj ki vmit, vagy szólj anyudnak.

Amúgy megkérdezhettem mit csináltak amiért utálod őket?

2014. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Részemről a ballagást megnézném, vinnék egy szál virágot, és utána valami hihető indokkal haza mennék, és a vacsit kihagynám. Bár lehet, hogy a korotok és/ vagy a távolság miatt ezt nem lehet meglépni.

Vagy még időben vesd fel apudnak, hogy a ballagás oké, vacsit nem kérsz. Ő a felnőtt, talán tud találni számodra is elfogadható megoldást.

2014. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Apukámmal az egész család veszekedett emiatt. Szétugrasztotta az egyébként teljesen normális családot, hazudott apa mindenkinek. A családom rájött, apa 2 tűz közé került, ponthogy én meg a tesom nem osztottuk ki apát pedig benne voltunk rendesen, több átsirt éjszakán vagyok túl, soha többet nem akarom látni egyiket sem. És olyat ia csináltam h nem mentem apához mert egyszerűen nem tudtam a szemébe nézni.
2014. máj. 28. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!