Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelölnéd-e az iwiwen a 8...

Bejelölnéd-e az iwiwen a 8 évvel ezelőtti "pasidat"?

Figyelt kérdés

Ő egyedülálló, én férjnél vagyok, 1 gyerek van.

Nem a barátom volt, szóval nem jártunk, szerelem sem volt, csak úgy "jól elvoltunk.." Mindez 8 éve történt.

Gáz ha bejelölöm?


2010. aug. 2. 08:21
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Nem tartjuk a kapcsolatot.

A házasságom jó, és igen, szívesen beszélgetnék a "pasival", de csak azt, mert 50km van köztünk, így eszembe se jutott hogy élőben is találkozzam vele 1x...

2010. aug. 2. 08:42
 12/30 A kérdező kommentje:
Kedves 8:37-es!!! Még jó, hogy nem te vagy a férjem, ki tudja, lehet hogy 1x a te nejed is vacilálni fog majd ilyenen, kívánom neked! :))
2010. aug. 2. 08:43
 13/30 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartom az iwiwet és a jelölősdit, a barátaim akkor is a barátaim ha nincsenek bejelölve.. és így is lehet velük levelezni. Szóval hülyeség bejelölni azért, hogy ott legyen az ismerőseid között, ha levelet akarsz vele váltani, enélkül is megteheted.
2010. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Attól függ. Akarsz tőle mást is?
2010. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Szerintem csak probléma és félre értések lesznek a férjed és a férfi felől is. Tapasztalat.30/nő
2010. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%

Az én házasságom is egy ilyen miatt tört meg 3 évvel ezelőtt, amin most Te gondolkodsz. Onnantól csak lefelé volt, 3 hónapja pedig elvált ember vagyok. Mert az exem először csak felvette iwiw-re a volt hapsiját.... aztán kíváncsi lett, hogy azóta mi történt vele... pusztán csak barátilag... aztán elkezdtek chat-elni.... majd telefonálgatni... végül elkezdett járni hozzá a lakására, nekem azt hazudva, hogy a barátnőjéhez megy. Aztán mindez kiderült, volt nagy égiháború, akkor ejtette őt. De azzal a bizalom is meghalt, és a házasságunk is. Szóval ha valami gond van a pároddal, a házasságoddal, inkább arra koncentrálj, azt próbáld megoldani! Mert nyilván valami nincsen rendben, ha Te egyáltalán kíváncsi vagy arra, hogy ugyan mi lehet azzal a régivel. Ha nekem jó a párkapcsolatom, nem vagyok kíváncsi senki másra. Különösen nem bántanám meg a páromat azzal, hogy egy régi kapcsolatot "hergelek". Szóval az én véleményem: eszedbe ne jusson!

35F

2010. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
szia!én még nem vagyok házas,de van egy élet társam akivel nagyon jol érzem magamat!Az én oldalamon majden minden fiú az ismerősöm akivel volt valamilyen kapcsolatom,és ez nem azt jelenti, hogy minden hétvégén mással vagyok vagy megcsalom a párommat!igen van még egy olyan fiú akit még a mai napig megnézzem, hogy mi újság van vele,de nem beszélek vele!!volt már azóta facér és kapcsolatban is,de soha nem gondoltam arra, hogy fussunk össze legalább egy kv-ra,mert az tiszteletlenség lenne...Figyelj, ha be szeretnéd jelölni jelöld!miért is ne?!ez az oldal pont eről szól!!!!majdenem mindenki azért örül ennek az oldalnak,mert tudnak szervezni oszt. bulit!:)ha többet akar a srác mond meg neki, hogy már nem vagytok 20évesek,neked van egy jó házzaságod és egy gyereked!csak a férjed ne értse félre, ha ne tán észre veszi, hogy egy jó képű sráccal beszélsz...!
2010. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
én bejelöltem. nem gáz. ha csak bejelölöd, azt cső. levelezésbe viszont nem kell nagyon belemélyedni. max. egy "hogy vagy? jól vagy?" levélváltás és ennyi.
2010. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gáz!?Nyugodtan jelöld be!Én is férjnél vagyok és a volt barátaim is ott vannak az ismerőseim között.Egy jól müködö házasságot nem fog elrontani ha ismerőseid között vannak az exeid.Ez csak akkor okoz gondot ha nincs szerelem.Ha szeretitek egymást jöhet bármilyen fehér paripás szőke herceg akkor is ki fogtok tartani egymás mellett.Van egy mondás "Könnyű Katit táncba vinni ha maga is akarja!" De ha Kati nem akarja akkor táncolni sem megy.Ennyi!
2010. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol olvastátok hogy a kérdezőnek baj van a házasságával!!!Meg azt hogy mást is akar a pasitól!Csupán az ismerősei között szeretné tudni.Ez miért olyan nagy baj?Ha egy nő bejelöl egy pasit akkor rögtön az ágyába akarja rángatni?Tipikus!!!
2010. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!