Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelölnéd-e az iwiwen a 8...

Bejelölnéd-e az iwiwen a 8 évvel ezelőtti "pasidat"?

Figyelt kérdés

Ő egyedülálló, én férjnél vagyok, 1 gyerek van.

Nem a barátom volt, szóval nem jártunk, szerelem sem volt, csak úgy "jól elvoltunk.." Mindez 8 éve történt.

Gáz ha bejelölöm?


2010. aug. 2. 08:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Kedves kiabáló előző!

Nem a pasija volt, nem a szerelme, nem a barátja, csak szexkapcsolat. Ha esetleg nem értelmezted a kérdést...

2010. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

8:58-Nak igaza van én is így jártam:(

Pedig csak bejelölte és végén más lett belőle.

30/nő

2010. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ha már így kezdődik, hogy "és igen, szívesen beszélgetnék a "pasival"..." nem sok jóra számítanék. Ha beleképzelem magam a férjed helyébe, hát nem lennék nyugodt, ha ilyeneket olvasnék. Én megadom a páromnak a tiszteletet azzal, hogy nem is töröm ilyesmin a fejemet. Ha be is jelölném, nem kezdenék semmiféle kommunikációba.
2010. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Szerintem semmit nem jelent, a hűtlenség nem itt kezdődik.
2010. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
ha egy kapcsolta jó és néha problémák vannak a házasságban miért kell egyből az ex-hez vagy a szex partnerhez rohami beszélgetni miért nem oldják meg kettesesbe felnőtt emberek.
2010. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Köszi a sok hasznos infót!!

NEM jelölöm be!!!

2010. aug. 2. 09:36
 27/30 anonim ***** válasza:

Ugye csak igaza volt 8:37-nek te meg lefikázol? Hulye picc

sa!!!!!

2010. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

kérdező: most tényleg így döntöttél? ne foglalkozz azzal aki próbál neked lelkiismeret furdalást csinálni.


így látatlanba mindig megjelennek nagy arcú álszent emberek. akik csak szajkóznak valamit, de a valóságban ők ennél fogadni mernék, sokkal nagyobb "bűnöket" követnek el.

Tojd le őket.

2010. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem az ismerőseim között vannak a volt "pasik", a férjemnek pedig a volt "nők." Mi van abban? Hiszen ismerjük őket. Ezentúl figyeljek arra, hogy aki bejelöl, az biztos "azt" akarja? Ugyan. :))
2010. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
84%
Alapjában véve tényleg nincs semmi baj azzal, ha bejelöli, és ott van az ismerősei közt. DE van egy bizonyos határ! Ha már olyan szándék van mögötte, hogy "úgy elbeszélgetnék vele, hogy azóta mi történt"... Hát, onnan nincs túl sok lépés odáig, hogy "felmegyek hozzád a lakásodra körülnézni".
2010. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!