Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoljak ilyenkor ha...

Mire gondoljak ilyenkor ha ilyet ìr a férjem?

Figyelt kérdés

Dolgozott egy nőnél még régebben. Kőmüves munkát csinált nála.

Most láttam hogy olyat ìrt neki hogy de hiányzol meg milyen régen láttalak.

Azt mondja csak azért írta mert szeretett ott dolgozni meg hogy főzött is neki a nő.

Normális? Ki ir ilyet egy olyan nőnek akinél dolgozott.



2020. júl. 6. 16:17
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó! Ez nagyon durva. Hánynom kell.


Mennyi ilyen ócskaság van és ezek miatt a szutykok miatt ítélik el a nőket.

2020. júl. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy volt valami, lehet hogy nem. Bár elég amatőr a párod, ha félrekúr és nem törli az üzeneteket. Mondjuk ha ilyen járna az eszem inkább csak telefonon beszélnék az illetővel aztán a híváslistából törölném. Amúgy nem lepődnék meg, ha egy ilyen üzenet után "garanciális munkára" hívnák vissza.

Azért kérdezd meg, hogy ő mit szólna, ha te kapnál ilyen üzenetet, vagy ha legközelebb szakít kell hívni főznél neki valamit.

2020. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
71%
Mert te nem főzöl neki vagy mi baja van? Ilyet nem ír olyannak ember akinél dolgozott. Én ügyfelek lakásaira megyek fel (értékbecslő, nem prosti 😅), vannak nagyon kedves emberek, férfiak nők, jókat beszélgetünk közben, talán ha “civilben” találkoznánk még barátság is lehetne belőle.. de SOHA egyikünk se írt a másiknak hogy hiányzol meg rég láttalak, még ha tényleg öröm is volt együtt dolgozni. Itt valami nagyon sántít; azt amúgy a kapcsolatotok minőségétől függően neked kell tudni, hogy őszinte beszélgetés és pl párterápia vagy cuccolás és válás lesz a következő lépés de jelen állapotodban masszívan hülyének vagy nézve
2020. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz,hogy egy munkaadónak ilyet írjon valaki,ott már többnek kell(ett) lennie.

Ha csak baráti szint lenne akkor nem írna ilyet hogy hiányzol...

2020. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
14%
#34 Miért? Pont akkor hiányozhat.
2020. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
74%

35-ös a barátok tartják a kapcsolatot jobb esetben,illetve nem titkolják el a házastárs elől ha valaki szimpatikus és jóban lettek,csak ha vaj van a füle mögött.

Jelen esetben nem barátságról van szó, különben a kérdező tudna róla.

2020. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
86%

Nekem még régebben, udvarolt, próbálkozott egy házas pasi. Utólag derült ki hogy házas. Természetesen elküldtem a francba. Na ő pont ilyen üzeneteket írt nekem délután, sőt még éjjel is:


"Már hiányoztál".

"Mizu? Hiányzol!"


Személyes tapasztalat.

2020. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
86%

Minimum gyanús a dolog.

Én úgy tudom, egy átlag kőműves az alapkommunikáción kívül nem sokat társalog a megrendelővel, pláne amennyiben nőről van szó. Hiszen valószínűleg a szakszavakkal sincsen tisztában...

Más, minden rossz szándék nélkül. Munkásoknak illik kivinni jobb helyeken limonádét, innivalót munka közben, vagy egy szendvicset esetleg, de egy vadidegen embert odaültetni munkás szettben az asztalhoz...? Nem túl életszerű, ha csak nem a Nobel-békedíjra gyúr az asszony.

2020. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
85%
Majd legközelebb, ha jön egy szerelő te is adj neki egy tál pörit, aztán ha az urad szóváteszi mondd meg neki, hogy őt is etetik a megrendelői. Ne légy naiv, egyáltalán nem életszerű a kifogása.
2020. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Naiv vagyok, de ha mindketto kozvetlen baratkozos tipus es ha mondjuk egy egy hetes vagy hosszabb munka ki alakulhat siman egy barati viszony
2020. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!