Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért gondolja a férjem, hogy...

Miért gondolja a férjem, hogy a gyereknevelés csak az én dolgom? És ha én úgy csinálom, ahogy jónak látom és működik is, úgy néz ki, miért mondja azt, hogy szar, amit csinálok?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondja, hogy rosszul csinálom, mindent megengedek neki. Egy roppant nehéz gyerek a miénk, ADHDs, sokszor azt mondom, nem bírom tovább. A férjem nem akarja elfogadni, hogy neki ilyen a gyereke. Nem foglalkozik vele, nem tanítja, nem játszik vele, nem maradt itthon vele a karantén alatt. Ha elkezd cirkuszolni valami miatt a gyerek, akkor inkább odaadja neki, csak hogy csend legyen. Állandóan azzal fenyegeti, hogy így megveri, meg úgy megveri. Mindig megkapom, hogy nem hallgat rám a gyerek, holott azért az esetek nagyobb részében elsőre megcsinálja, amit kérek tőle. Az apjára nem hallgat. Természetesen azért, mert én ellene nevelem.
2020. jún. 11. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjed szimplán utál apa lenni. És valószínűleg ha a fejed tetejére állsz, az sem lesz elég jó.
2020. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De akkor legalább hagyna békén és nem cseszegetne.
2020. jún. 11. 14:14
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem azért nem foglalkozik vele az apja, mert adhd-s. Azért adhd-s mert az apja nem foglalkozik vele. Én hiszek abban, hogy nem véletlen van ennyi "adhd"-s gyerek. Manapság arra a kisgyerekre is ráhúzzák akivel csak szimplán foglalkozni kellene a szüleinek.
2020. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tény, hogy az apja sosem foglalkozott vele. De én igen.
2020. jún. 11. 14:21
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk el is válhatnál.
2020. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

És mi a francért vagy vele együtt? A gyereknek így sincs apja neked meg legalább nyugtod lenne. Miért kell kínozni szegény gyereket egy ilyen "apa"figurával? Válj el és kész.

A párod nem is akarta a gyereket. Ha nem lenne beteg akkor se foglalkozna vele. Ezt azért ha nem 3 hónap után csinálsz valakivel gyereket akkor fel lehetett volna ismerni a párodnál mielőtt belemész a gyerekvállalásba.

2020. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért mentem bele, mert láttam hogyan foglalkozik az öccsével, idegen gyerekekkel. Játszott velük, bolondozott. Azt mondta, akar gyereket. Aztán terhes lettem viszonylag gyorsan, nem erre számított. De akkor már 10 éve együtt voltunk. Már akkor sem foglalkozott velem, mindig sürgős dolga volt. Sosem kísért el dokihoz, sehova. De én is hülye voltam, mindig megmagyaráztam magamnak, hogy miért jó úgy, ahogy csinálja.
2020. jún. 11. 14:39
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ó az, aki sátorozni akart menni?
2020. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hová?
2020. jún. 11. 14:46
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Azért az sem okés, hogy te szándékosan az apja ellen neveled... És sok mindent megmagyaráz.
2020. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!