Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig hazudik a férjem?...

Még mindig hazudik a férjem? Már nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés
A lényeg,röviden: A férjem összejött a munkatársnőjével,rengeteg sms,telefonbeszélgetés órákig,minden nap.Lebukott,így bevallotta a dolgot (csókolóztak párszor).Megbocsájtottam neki pedig teljesen idiótának nézett a hazugságaival.Megmondta a nőnek,hogy be kell fejezniük a románcot,a nő el is fogadta,nálunk pedig elég jól teltek a napok,boldogok voltunk de most,pár napja megint észrevettem,hogy beszéltek telefonon,nem is keveset!(amit a telefonjából természetesen kitörölt)Szerintetek csak hazudott,hogy már nem érdekli őt a csaj? Így akarna engem megnyugtatni és ő meg folytatja tovább?Vagy lehetett ez egy utolsó "búcsú beszéd"? :)
2010. szept. 27. 09:16
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem, mi a francra vársz még. Pakold össze a holmiját, és dobd ki.
2010. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
83%

Úristen, ne légy már hülye.


Rég dugja , essen már le!!!!!!!

2010. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
82%
Azonnal dobd ki!!!!!Hazug,gyáva alak!
2010. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezzd meg mi történt akkor.Ha letagadja várj és figyelj!Ha újra rajta kapod állítsd választás elé.Vagy a szerető vagy te.Szabj neki határidőt mikorra döntsön(mondjuk kb. 1 hét)Aztán ha téged választ mond el neki ez az utolsó lehetősége.Ha újra megbukik mennie kell.

Mind ezt higgadtan és hiszti nélkül tálald neki.

Ha mindezek után valóban lebukik ,(és mindegy hogy 2hét vagy 6 hónap után)azonnal rakd ki az életedből és kérd meg legyen boldog és hűséges a szeretőjéhez.

2010. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%

"búcsú beszéd"?????

Már bocs, de ezen elröhögtem magam.


Nézd, sajnálom a helyzeted, nem könnyű. Talán bízol még a kapcsolatban, de kérlek vedd észre, hogy ez lefutott meccs. Nyilvánvalóan hazudott.

Legyen benned tartás és emelt fővel lépj ki ebből a kapcsolatból. Azt viszont mindenképpen éreztesd vele, ha lépsz, hogy ezzel a döntéssel ő lett a végén a vesztes, nem pedig Te!


Sok sikert!

2010. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a megcsalás olyan erkölcsi kérdés, hogy ott nincs 2. lehetőség...1 van elkúrt@d akkor pá. Az biztos kiraknám, mint macskát...mire hazajönne már kint figyelnének a cuccai!

Nehogy már ennyire hülyének nézzen?!

2010. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak még jobban elkeseríteni, de szerintem, ha együtt dolgoznak, akkor semmi szükség telefonon elintézni a búcsút... A kedves férjed visszaél a szereteteddel, addig akar két vasat tartani a tűzbe, ameddig csak lehet. Muszáj szembenézned a tényekkel, fájdalmas lesz, de saját magad miatt nem kellene hagynod, hogy továbbra is a te boldogtalanságod árán kalandozzon, ráadásul lebukás után, amikor éppen azon kellene fáradoznia, hogy visszaszerezze a bizalmadat. Xaralak ez, nem férfi.
2010. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
99%
Ja, egy gyakorlati jótanács: kérd le a híváslistáját a mobilszolgáltatójától, aztán szembesítsd.
2010. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem szakítottak és tovább folytatódik a dolog. Ezt tapasztalatból mondom. Én a "harmadik" voltam pár évvel ezelőtt. A párom (most már az én párom) neje (most már volt neje) észrevette, hogy kapcsolatom van a férjével. Volt sírás-rívás, megbocsájtás, ígéretek, hogy abbahagyja velem. De nem hagyta abba. Egy ideig szupertitkosan tovább ment a viszony. Aztán végül azt lett belőle, hogy párom elköltözött otthonról, elvált és már jó pár éve velem él.

De ne legyen igazam a te esetedben...

2010. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
88%
Az előző hozzászólónak van igaza.Én is ezt az utat jártam meg,csak én a feleség vagyok,és én csaltam...Hazudik a férjed,nem akar megbántani.De a NŐNek sosem fog ellenállni...
2010. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!