Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szülei meghivtak...

A párom szülei meghivtak nyaralni, anyukám pedig "nem enged" el?! Ez nem sok (k) kicsit?

Figyelt kérdés

A párom szülei elhivtak nyaralni, 3 éve vagyunk együtt egyébként. húsz éves vagyok, egyetemista. Anyukám szerint nem vagyok a felesége, minek megyek, hogy zavarjam őket?! Azt mondta, méh ha össze lennénk házasodva:-S erre megkérdeztem, hogy húzzak-e gyűrűt a kezemre, akkor mi fog megváltozni?

Tényleg nem értem minek ez a nagy ellenségeskedés...

igaz, ha nem "enged" is elmegyek, de azért jobb lenne a békesség...szerintetek?!


2010. aug. 2. 15:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
18 éves elmúltál, oda mész ahova akarsz:) majd megbékél..:)
2010. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Ez butaság... Három év sok idő. Ennyi idő alatt igazán megszokhatták volna, hogy van barátod. Ha ennyire jóban vagy a szüleivel, akkor miért nem kéred meg őket, hogy biztosítsák anyukádnak, hogy nem zavarsz és szívesen látnak? Hátha úgy megenyhül..
2010. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

20 éves vagy és még anyukád dönt a nyaralásodról??????

Ha menni akarsz menj.Érezd jól magad.

2010. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem anyukád féltékeny, félt, hogy elveszít, esetleg ti nem engedhetitek meg magatoknak a nyaralást, és rosszul esik neki, hogy más meg elviheti az ő lányát nyaralni.
2010. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%

"Édesanyám sok szép szava, kire nem hallgattam soha. Hallgatnék én, de mostmár késő...hull a könnyem , mint a záporeső"

csak nehogy így legyen....


A mai fiatalok miért hiszik azt, hogy 18 évesen felnőttek és azt tesznek , amit akarnak??

Nem lehet abba belegondolni, hogy csak azért nem tetszik anyukájának az ötlet, mert egyrészt ő fizetné, másrészt pedig miért nem a srác szülei beszélnek vele, hogy "figyelj már Krisztikém, elvinnénk a lányt nyaralni , ennyi napra, ide." Ha 3 éve vannak együtt, biztosan ismerik egymást a szülők...

2010. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
Hány éves vagy?
2010. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
ja látom, hát 20 évesen már igazán elengedhetnének.
2010. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nem érdekel anyukám...nagyon is érdekel, kérlek ne ezzel gyertek. Csak nekem meredek kicsit, hogy 3 év után miért lennék "idegen"...és miért úgymond csak a feleségeként mehetnék a családjukkal nyaralni.

Ja és a szülők nem ismerik egymást:)


2o éves vagyok


És köszi minden választ

2010. aug. 2. 15:19
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
gondolom azért nem enged el, mert lehet hogy olyan helyre mennétek ami meglehetősen költséges, és nem tartja illendőnek, hogy a barátod szülei x ezer forintot költsenek rád.
2010. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem ezért...vagyis inkább mert azt hiszi hogy ha szakítunk akkor esetleg "felhánynák"?! hát nem valószinű...és a szakitás sem, mert eljegyzést tervezünk egyetem után összeköltözést...


Amúgy meg ha a szülei belemennének én fizetném az én részemet, nem a szüleim...

2010. aug. 2. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!