Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ilyen bunkó a...

Most tényleg ilyen bunkó a párom? Nem lehet neki nemet mondani?

Figyelt kérdés

2 kocsink van. Amelyikkel a párom jár annak a kerekében észrevettünk egy csavart tegnap. Párom dolgozik hétfőn utána időpontja van a fodrászhoz festetni. Kérdezi tőlem este hogy nem vinném e le a gumishoz hétfőn mivel én itthon vagyok. Mondtam neki ne haragudjon de nem. Bármiben segítek de kocsi dologban nem mivel annyit vitázott már velem ha az én kocsimmal volt valami és a munkatársaim segítségét kértem azokban mindig le.aszott hogy miért nem neki szóltam. Persze szóltam neki is csak soha nem volt ideje rá vagy elfelejtette. Azóta a kocsikat intézi ő. Meg őszintén nem is szeretem ezeket a dolgokat, tankolni is utálok. Mondtam neki vigye a másik kocsit és kedden vigye le gumishoz

Erre besértődött és azt mondta ennyit sem kérhetek tőled és azóta nem szól hozzám, csúnyán néz rám. A csavar a sztoriban hogy itt van a gyereke (hétvégi apuka)aki után én mosogatok,ágyazok, pakolok. Erre megkapom hogy ennyit sem kérhetek tőled hogy a gumishoz elvidd a kocsit. A gyerekének ráadásul tele van futószemölcsel a mellkasa mert az anyja nem vitte el időben bőrgyógyászhoz és ez fertőzö is lehet úgytudom. De erre sem szóltam neki hogy gond lenne stb de megkapni megtudom hogy erre sem vagy képes. Szerintetek?



2020. júl. 12. 12:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
60%

Mert az aztán nagyon nehéz, hogy beülj a kocsiba, elmenj vele a gumishoz, ott átadd a kulcsot, és megvárd azt a 20 percet, míg megcsinálják a gumit... Gáz vagy.

N

2020. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem nagy kérés, igaza van a férjednek. Nálunk pl én intézek minden ilyet, mert nekem van csak jogsim. Gumist, szerelőt akármit. Nem egy nagy dolog.

30/N

2020. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem nehéz de mivel annyi vita volt már ha én intéztem el a kocsis dolgokat hogy befejeztem. Tavaly télen a smartra olyan téligumit akart venni ami 2 számmal nagyobb volt mint a gyári. Mondtam neki hogy nem lesz jó. Nah ebből 1 hetes vitát csinált hogy én honnan tudhatom hisz nő vagyok mit szólok bele ez a férfi dolga stb. A munkatársamnak kellett felhívnia hogy térjen már észre mert akkora gumit akarna rátetni ami balesetveszélyes. Azóta nem intézek kocsis dolgokat. Eltudnám persze értek is hozzá de a legutóbbi balhé óta valahogy nincs kedvem
2020. júl. 12. 12:46
 4/35 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg a tipikus irányítás mániás a párod.
2020. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Intézem szívesen de a legutóbbi balhé óta mondtam nem szólok bele a kocsis dolgokba
2020. júl. 12. 12:47
 6/35 anonim ***** válasza:
68%
eleve gáz a pasi, aki hajat festet :D
2020. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
63%
"Boldogabbak azok az emberek, akiknek nincs egy szál autójuk sem, de nem párzanak össze-vissza, tudják egymást szeretni és tisztelni." (ősi szanszkrit közmondás)
2020. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom ha fordítva lenne és te kérnéd meg valamire amire nemet mond akkor mosolyogva vennéd tudomásul igaz?
2020. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
35%
Házasságból elégségest is alig éritek el.
2020. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok :). Viszont érdekelne hogy szerintetek egy nem miatt jogos e hogy a másik napokig haragszik?
2020. júl. 12. 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!