Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ilyen bunkó a...

Most tényleg ilyen bunkó a párom? Nem lehet neki nemet mondani?

Figyelt kérdés

2 kocsink van. Amelyikkel a párom jár annak a kerekében észrevettünk egy csavart tegnap. Párom dolgozik hétfőn utána időpontja van a fodrászhoz festetni. Kérdezi tőlem este hogy nem vinném e le a gumishoz hétfőn mivel én itthon vagyok. Mondtam neki ne haragudjon de nem. Bármiben segítek de kocsi dologban nem mivel annyit vitázott már velem ha az én kocsimmal volt valami és a munkatársaim segítségét kértem azokban mindig le.aszott hogy miért nem neki szóltam. Persze szóltam neki is csak soha nem volt ideje rá vagy elfelejtette. Azóta a kocsikat intézi ő. Meg őszintén nem is szeretem ezeket a dolgokat, tankolni is utálok. Mondtam neki vigye a másik kocsit és kedden vigye le gumishoz

Erre besértődött és azt mondta ennyit sem kérhetek tőled és azóta nem szól hozzám, csúnyán néz rám. A csavar a sztoriban hogy itt van a gyereke (hétvégi apuka)aki után én mosogatok,ágyazok, pakolok. Erre megkapom hogy ennyit sem kérhetek tőled hogy a gumishoz elvidd a kocsit. A gyerekének ráadásul tele van futószemölcsel a mellkasa mert az anyja nem vitte el időben bőrgyógyászhoz és ez fertőzö is lehet úgytudom. De erre sem szóltam neki hogy gond lenne stb de megkapni megtudom hogy erre sem vagy képes. Szerintetek?



2020. júl. 12. 12:39
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Pl megkértem hogy mosson fel azt mondta nem. Nekem nem gond megcsinálom én.
2020. júl. 12. 12:55
 12/35 anonim ***** válasza:
83%

Ja, hogy a párod a férfi, aki festeti a haját :DDDDDD Kétszer kellett nekifutni a sztorinak emiatt.

Hajfestő pasi, hétvégi apuka, szemölcsös gyerek, meg a csaj aki kiszolgálja őket de közben betart nekik.... Jó kis csapat, megérdemlitek egymást.

2020. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
38%
Hogyhogy otthon vagy? Szabadságon? Vagy nem dolgozol? mert ha a pasi tart el akkor ez lenne a minimum hogy megteszed.
2020. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Hát a hajfestésből is volt már vita. Mondtam neki hogy nem gáz hogy őszül nekem bejön. De megsértődött hogy fogadjam el olyannak amilyen. Utálom ha festet megmondom őszintén. Igen én vagyok a nő a kapcsolatban akinek intéznie kellene a kocsikat amíg a párja hajat festet. Azért ez szerintem gáz
2020. júl. 12. 12:59
 15/35 A kérdező kommentje:

Hétfön szabin vagyok

Dolgozom igen. És lakásom is van mielőtt megkapom hogy élősködöm :)

2020. júl. 12. 13:00
 16/35 anonim ***** válasza:
43%
Mit vársz tőle milyen legyen, ha festi a haját? Xd
2020. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom nekem az a normális párkapcsolat ha oda-vissza segítjük a másikat ha megtehetjük.
2020. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
87%

úgy van, 17-es. pl. a pasi felmos, cserébe asszony elviszi a gumishoz a kocsit

de itt úgy tűnik, hogy a nőé a nő és a férfi munka is. hogy apucinak legyen ideje hajat festetni. röhej

2020. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
90%

Nem nagy kérés a kocsi, de a felmosás sem. Ha ő lazán leszarja a kérésedet, te miért is ne tehetnéd ezt?

Bár nem ártana ezt inkább komolyan megbeszélni. Hogy okkal mondasz nemet, mivel ő többször is semmibe vette, amit te kértél tőle.

2020. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Elég nehéz megbeszélni bármit is amikor nem szól hozzám és úgy néz rám mint egy rongyra. Ilyenkor már nincs kedvem megbeszélni semmit
2020. júl. 12. 13:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!