Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ilyen bunkó a...

Most tényleg ilyen bunkó a párom? Nem lehet neki nemet mondani?

Figyelt kérdés

2 kocsink van. Amelyikkel a párom jár annak a kerekében észrevettünk egy csavart tegnap. Párom dolgozik hétfőn utána időpontja van a fodrászhoz festetni. Kérdezi tőlem este hogy nem vinném e le a gumishoz hétfőn mivel én itthon vagyok. Mondtam neki ne haragudjon de nem. Bármiben segítek de kocsi dologban nem mivel annyit vitázott már velem ha az én kocsimmal volt valami és a munkatársaim segítségét kértem azokban mindig le.aszott hogy miért nem neki szóltam. Persze szóltam neki is csak soha nem volt ideje rá vagy elfelejtette. Azóta a kocsikat intézi ő. Meg őszintén nem is szeretem ezeket a dolgokat, tankolni is utálok. Mondtam neki vigye a másik kocsit és kedden vigye le gumishoz

Erre besértődött és azt mondta ennyit sem kérhetek tőled és azóta nem szól hozzám, csúnyán néz rám. A csavar a sztoriban hogy itt van a gyereke (hétvégi apuka)aki után én mosogatok,ágyazok, pakolok. Erre megkapom hogy ennyit sem kérhetek tőled hogy a gumishoz elvidd a kocsit. A gyerekének ráadásul tele van futószemölcsel a mellkasa mert az anyja nem vitte el időben bőrgyógyászhoz és ez fertőzö is lehet úgytudom. De erre sem szóltam neki hogy gond lenne stb de megkapni megtudom hogy erre sem vagy képes. Szerintetek?



2020. júl. 12. 12:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
61%
biztos van is szerető feleséged..paraszt!!
2020. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, már elnézést, de ez milyen “kapcsolat”? Hol van benne pl a TISZTELET feléd a párod részéről?
2020. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
77%
21-23, egy nő nem beszél így. legfeljebb, ha paraszt :-D
2020. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
97%
Nekem annyi kérdésem van, hogy minek is vagytok ti még együtt?
2020. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a pics*ba mire megjön a hajfestésből. A leírtak alapján csak a baj van vele...
2020. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért vagy még ezzel a pasival. Itt nem egyedül az a gond, hogy te nemet mondasz valamire és emiatt hisztizik. Ezzel a pasival kb minden gáz. Úgy, ahogy van az egész jelleme GÁZ. Úgy látszik nem véletlenül lett hétvégi apuka, már az előző barátnője/felesége sem bírta elviselni őt. Én sem bírnám elviselni. Megkéred hogy mosson fel és rávágja hogy nem. (nagyon segítőkész, mondhatom) Csak ész nélkül dirigálni tud, olyanba szól bele, amihez nem ért. Pfff
2020. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nekem is az a véleményem hogy kb én vigyem le a kocsit amíg ő hajat fest? Mi?? És miért nem ő viszi le kedden ha ennyire kell ez a nyomorult hajfestést mert nem tudja elfogadni hogy öregszik? Nevettséges
2020. júl. 12. 14:43
 28/35 anonim ***** válasza:
82%

helyes.

sőt, nem csak kocsi, hanem az Ő kocsiJA

2020. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
84%
Picit javítok. Így már érthető, hogy nem akarod elvinni a kocsit. Csak éppen utánam van az egyik válaszod, ahol kifejted.
2020. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
39%
Engem az egész történetből a hajfestés bosszant, férfi létére hajat fest. Az olyan "lányos" dolog, nem? :)
2020. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!