Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?(keresztgyerek)

Mit tegyek?(keresztgyerek)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet hogy sz@r ember vagyok ès leirtak után annak fogtok hinni, de èrdekelne a vèlemènyetek. Szóval van egy keresztlányom alig vártam hogy megszülesen, az anya az unokatesóm, megszülettet folyton vele voltam imádtam, màr lassan 2 èves, annyira hisztis kènyes lett, bármennyire szeretem nemtudom hova rakni hogy ennyire megváltozott, rendesen rosszul esik hogy ilyen lett,már lassan nincs kedvem vele lenni, mostanában elèg ritkán látogatom meg, mintha nem is ő lenne.

Szerintetek ez átmeneti? Vagy már ez mindig igy lessz? Már sosem fogom ugy szeretni mint először?


2020. júl. 21. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Belépett a dackorszakba. Ha normálisan nevelik a szülei, majd elmúlik.
2020. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2020. júl. 21. 21:55
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Átmeneti. De megnyugtatlak, kamaszként rosszabb lesz ennél. De szeretni fogod, meg szerintem szereted te most is, csak nehezen tudod elviselni.
2020. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
89%

Szerintem fogod, kinövi :)


Gondolj bele minden emberi kapcsolatban vannak jobb és rosszabb időszakok még felnőttek között is. Nem, hogy ebben az időszakban amikor ennyit változnak néhány hónap alatt akár.


Türelem és következetesség :)

2020. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes a dackorszak.
2020. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nagyon szeretem mert az első keresztgyerekem, fiatal vagyok ezèrt gondolom az az oka hogy nemtudom kezelni a helyzetet.
2020. júl. 21. 22:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy szereted,csak most

nagyon megváltozott.

Majd hozzászoksz,csak neked is kell egy kis idő:)

2020. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ès ha nem növi ki? Akkor mindig ilyen marad?
2020. júl. 21. 22:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul tud esni amikor egy tündéri kisgyerek aki addig csak ölelgetett egyszer csak minden ok nélkül nyelvet ölt vagy belédrúg esetleg lökdös vagy ellenkezik mindenen. Olyan felfoghatatlan hirtelen.

Nyugi, kinövi :) Én is

meglepődtem amikor unokahúgom belelépett 2.5 évesen.

2020. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

De,mindenki kinövi.

Te is voltál dackorszakos,te is kinőtted,nem?:)

2020. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!