Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a szerelmemet...

Pro Patria kérdése:

Lehetséges, hogy a szerelmemet megszállta a gonosz? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Eddig tökéletes volt minden, soha egy vita, mindenben meg voltam elégedve, ha kérdeztem valamit mindig pont azt a választ kaptam amire vágytam, mindenben egyetértettünk, odafigyelt, tartotta az ígéreteit stb.

Egyik hétről a másikra nem tartotta az ígéreteit, hazudik, elhanyagol, önzősködik, stb. Mikor "kijózanodik" sír, bocsánatokat kér, és azt mondja, nem érti magát.

A fényképei is megváltoztak.. eddig bájos arca volt.. ma már fenyegetően néz a képeken.


2010. aug. 3. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ALkoholisra vagy csak jelképesen irtad a kijózanodik szót?AMugy szerintem csak megunta ezt az egészet és olykor kitőr magából és amikor rájön,hogy egyedül maradhat akkor kéri a bocsánatott.nagyon rosz lehet neked.sajnálom.
2010. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ezt tán az ezotériába kéne...
2010. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem drogozik?
2010. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem alkoholista, hanem néha.. "átváltozik".

Sokszor nem is emlékszik az előző napi beszélgetéseinkre, dolgainkra, elfelejti a velem kapcsolatos dolgokat, sőt, néha azokra sem emlékszik, amik miatt haragszok rá. Azt mondja, hogy "ilyen nem is történt", stb. Aztán "kijózanodik", és mindenért bocsánatot kér, szerelmesen viselkedik... hiszek neki... aztán folytatódik minden. Nem tudom, mit tegyek már! Hívjak papot?? Máskor annyira szeretett, ahogy még édesanyám sem... Most meg úgy bán velem, mint egy kutyával.. bocsánatot kér, aztán folytatja...

2010. aug. 3. 16:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen csekély a valószínűsége hogy mindez a gonosz műve volna... Valami történhetett vele, de mi nem tudhatjuk, ezt neked kell kiderítened.
2010. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát vagy megszállta egy gonosz szellem, vagy valami e-világi dolog miatt vannak ilyen hangulat ingadozásai, jellem változása.

Ha az utóbbit feltételezzük, akkor az agyban keresendő a probléma. Lehetséges okok:

-tudatmódosító szerek (drog)

-mentális betegség

-valami más betegség (mondjuk agydaganat is okozhat ilyet)

-semmi, mert túldramatizálod

2010. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

hebefrén skizofrénia, bipoláris skizofrénia, hebefrénia -ugyanaz mindegyik

olvass utánna neten és küld orvoshoz

2010. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Hmm, az új infók alapján, ha nem drogozik, akkor a mentális betegség a befutó. :D

De hívhatsz papot, sokat nem fog érni.

2010. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is valami tudatmódosító szerre gondolok. Elfelejti, hogy megbántott, de később mégis bocsánatot kér. Ha nem alkohol, akkor lehet, hogy valami más szer. De írod, hogy pia nincs.

Nincs esetleg valami munkahelyi gond a háttérben? Akkor "csak" pszihésen zavart, amire meg szakorvos kellene.

2010. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nem változik meg senki csak úgy hirtelen minden ok nélkül. szerintem itt arról van szó, hogy amíg el akart csábítani na meg a kapcsolatotok elején felvette a jókisfiú jelmezt. most már együtt vagytok kezd kibújni az igazi énje. + valószínű te is a szerelem hevében nem azt láttad amilyen valójában hanem amilyennek szeretted volna.
2010. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!