Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom anyja elvalt de...

A baratom anyja elvalt de neha sokszor beengedi a kutyat a hazukba baratom se szereti ha beengedi plusz a konyhaba minden tiszta szőr es neha engem ez zavar..baratom is aztmondta mig ittvagyok legalabb addig ne engedje be a kutyat.mitevo legyek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 09:59
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
2020. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
92%
Hat kérfező,te aztan hiszed magad valakinek az tuti,befosok rajtad...kinek érzed egyébkent magadat valami hercegnőnek vagy mi a f.sz?ugraljanak korbe kis reggelivel hat a valagadat kine toroljek vagy mi?hat ha az en hazamba jonnel jól p.csan rugnalak aztan mehetsz magadnak amerre akarsz..rendesen kiakadtam rad..
2020. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
84%
20 éves azt már parancsolgattna az anyòs jelöltnek vicc az egész Nő 😂
2020. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
89%

Én is elváltam és a 120 m2-es belvárosi lakásomban tartottam egy kutyát és egy cicát.

A fiam szobája a lakás másik végében volt és eszembe nem jutott, hogy nekem fel kellene kelnem az éppen aktuális csaj reggelijét elkészíteni.

Sőt továbbmegyek!

Én nagyon megértő ember vagyok, de ha nekem a fiam beállított volna egy ilyen primitív, repedtsarkú tanyasival, aki szerint bűn elválni, a kutyának/macskának kint a helye és különben is miért nem kap reggelit, hát úgy vágtam volna ki a fiammal együtt, hogy csak úgy porzik!

2020. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
87%

...és még csak pizsamában sem lehetek a saját konyhámban!:D:D:D

Nem, majd előbb lefürdöm, felveszem az "otthonkát" és úgy iszom meg a kávémat, nehogy ennek a szerencsétlennek ne tetsszen valami, mert egyébként qrva fontos a véleménye!:D


Téged tényleg valami nagyon sötét zsákfaluból szalajtottak Kérdező!

2020. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
91%
Esküszöm,ennél a fogalmazásnál még én is szebbet fosok.
2020. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
82%

34es leírt mindent amit gondolok, én sem fogalmazhattam volna szebben.

A korábbi válaszokra reagálva:

-engem nem érdekel, hogy a fiamat körbeugrálja-e az aktuális anyósjelölt, itthon előtte sem volt divat, volt főtt kaja mindennap, lehetőség szerint leültünk együtt ebédelni de nehogy már én készítsek reggelit

-szabadnapomon addig alszok amíg jólesik, azért szabadnap, fárasztó a munkám kell a pihenés

-kutya/macska kint/bent mindig megosztó téma volt, akármi is az álláspontom elvárom, hogy tartsa tiszteletben

-még jó, hogy elvált ha nem működött a kapcsolata, nem embert ölt

Nem kell velem együttértenie, ahogy idejönni sem kötelező, otthon biztos jobb neki is meg nekem is

2020. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
34%
Ha néha vagy sokszor beengedi, az az ő dolga. Ha viszont te mondjuk félsz a kutyától vagy allergiás vagy rá, akkor lehetne tekintettel rád. Megoldásként te csak néha menjél oda.
2020. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eszembe jutott ez az allergia dolog, de aztán jobban belegondoltam...adott egy mondjuk 8 éves kutya de lehet igazából csak 3 is, aki nincs hozzászokva a télhez, hidegben, esőben bent van. Utánna ki lenne az a gazdi aki kizárná egy vendég kedvéért?
2020. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!