Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adagoljam be anyámnak,...

Hogy adagoljam be anyámnak, hogy a rendelésem nem "egyben" fog megérkezni?

Figyelt kérdés

Szóval online rendeltem három dolgot, saját pénzből egyébként(utánvéttel), és megbízható oldalról. Viszont ma kaptam egy e-mailt, hogy a három dologból kettő holnap érkezik, a harmadik meg kicsit később. Anyám viszont amikor megrendeltem leszögezte, hogy ő szeretné átvenni itthon, tehát nem tudom átvenni egyedül, és elrejteni addig amíg a csomag másik fele meg nem érkezik, mivel ő itthon lesz holnap. (Amúgy is van elintézni valója helyben, szóval nem csak a csomag átvétele miatt van itthon) Csak az a baj, hogy ő nagyon ódzkodik az online dolgoktól, szóval ha erről szólok neki, akkor nagy eséllyel ki fog borulni, hogy hogy lehetek ilyen hülye, meg hogy biztos át fognak verni. (Egyébként én erre nem látok nagy valószínűséget, mivel értelem szerűen a csomagnak csak azt a részét kell fizetnem az átvételkor, amelyiket éppen kihozták)

Tehát hogy adagoljam be neki, hogy a dolgok nem egyszerre fognak megérkezni? Lehetőleg olyan opció kéne, amitől nem kap idegbajt, és nem mond el engem kapásból minden idiótának:)


2020. júl. 27. 15:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Paranoiás szülővel csak úgy boldogulsz, ha semmit sem mondasz el neki, például átvételi pontra rendeled a csomagot, és szatyorban viszed haza, nem kell látnia.
2020. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Csomagpontra kellene rendelni legközelebb.
2020. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
Ne haragudj, de abszolút nem értem a problémát.
2020. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Az a probléma, hogy a kérdező vagy gyerek, aki nem rendelkezik a dolgai fölött, vagy anyahotelbe beszorult, ellenőrzött felnőtt, akit gyereknek tekint a család.
2020. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy ha mégis töténik valami a csomaggal - amire nagyon pici az esély - akkor a cég kézzel-lábbal azon lesz, hogy segítsen neked. Vagy újat küld, vagy visszakapod a pénzedet.


Ha kiderülne, hogy az okozott károkat lesz*rják és nem tesznek semmit, akkor ennek híre menne, és nem vásárolnának tőlük - hamar csődbe mennének.


Ezt a cég nyilván egyáltalán nem akarja, így pláne kitartanak melletted.

2020. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
Anyád reménytelen eset, ha ebből is problémát csinál.
2020. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
63%
Hány éves vagy?
2020. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
45%

Megmondod, hogy a magad pénzéből rendelted, és neki semmi köze hozzá. Ennyi.

Te sem szólsz bele, hogy milyen ruhát mennyiért vesz.

2020. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, de szerencsére megoldódott a probléma magától, kaptam egy új e-mailt, hogy a csomag másik fele is holnap érkezik :)
2020. júl. 27. 19:12
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj pont akartam irni, hogy 1. Mutasd meg anyadnak az emailt es kesz.

2. Ikyet en is kaptam aztan megis egyben egy xsonagban hoztak ki. Ezek szerint nalad is igy lesz.:-)

2020. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!