Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pedofília legtöbbször családba...

Pedofília legtöbbször családban történik?

Figyelt kérdés

Ez állítólag a hivatalos statisztika.


Belegondoltatok, hogy miközben ti anyaként aggódtok hogy oviban, iskolában, játszótéren nehogy kiszemelje a gyermekeiteket egy pedofil, közben leginkább a férfi családtagoktól kell félteni őket?


Apa, nevelőapa, nagypapa, fiútestvér, unokatestvér stb.


Gondolom nehéz ezzel szembesülni.



2020. aug. 3. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Hülyeség ezen rettegni!


Nyilván egy jó anya azonnal észreveszi, fél szemvillanásból ha valami nem oké...

2020. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
A jó anya sem veszi észre "nyilván". És nem hülyeség ezen rettegni. A legtöbb gyermekek elleni nemi erőszakot családon belül követik el. És jó tudni hogy a pedofilok rohadt manipulatívak mind az áldozataikkal, mind a családtagokkal szemben. Egy ilyen súlyos gyanút amúgy is baromi nehéz kimondani.
2020. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ne csak a férfiakat bántsátok, az anyák is tudnak fajtalankodni a fiúkkal vagy a tesók is. Igaz főleg férfiakról van hír mindig, de nőknél is van.
2020. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Valóban előfordul elenyésző kisebbségben hogy nő a tettes, ezerből egyszer. A maradék esetben "szegény férfiak" akiket ugye ne bántsunk, az elkövetők.
2020. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Hát akkor rettegjetek, és minden férfi rokont gyanús szemmel méregessétek 7/24!
2020. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

“ Nyilván egy jó anya azonnal észreveszi, fél szemvillanásból ha valami nem oké...”


Ezek szerint - hála az égnek- a te családodban nem fordult elő ilyen. A jó szülő sem biztos, hogy észreveszi, van, hogy évekig, sőt több évtizedig is titok maradhat.

2020. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg úgy adjátok elő, mintha a családok NAGYRÉSZÉBEN ilyesmi előfordulna....


Egy kis %-ban tényleg előfordul sajnos - de ne próbáljátok úgy előadni, hogy ez egy mindennapos dolog!

2020. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

A nők érdekében annyit, hogy engem megrontott egy nő.

Annyi bajom lett, hogy vonzódom az idősebb nőkhöz illetve azóta is nagy önbizalmam van, ha nőkről van szó.

2020. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, engem anyám két pasija zaklatott, az egyik "nevelt" is kb 2 évet. Akkor 5-6 éves voltam, másiknál kb 12 akkor már megtudtam védeni magam. Annak a faszinak volt 2 lánya, nem tudom őket bántotta-e. Szerencsére megdöglött. Nem kívánok senkinek semmi rosszat, de az ilyen megérdemli a poklot is.

Anyucinak persze semmi sem tűnt fel, és nem hitt nekem sokáig.

2020. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Ismerősömet sok évtizede örökbe fogadta egy család kisgyerekként. A férfival kellett egy szobában aludnia, hogy az verhesse, utána meg fajtalankodhasson vele, a nő külön szobában aludt, hogy ne kelljen látnia. Nem védte meg. Bíróságra sem került, pedig nemi erőszak is volt, elsimították, mert belügyesek voltak. Akkor vált el a pár, mikor a nőt is verni kezdte a férfi. Míg csak a kicsit bántotta, nem vált el az asszony.
2020. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!