Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok,az elhunyt...

Mit gondoltok,az elhunyt feleség árnyékából ki lehet kerülni?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt. A felesége 6 éve hunyt el.

Nagyon nagyon toleráns és empatikus vagyok de kezdem azt érezni, hogy soha nem kerülök ki az árnyékából.

Együtt élünk,de van 2 közös képük ami kint van a szekrényen. Rettenetesen zavar. A párom 2 hetente megy ki a temetőbe.

Házasság szóba sem jöhet, ő kijelentette, hogy ő életében egyszer házasodott csak. Gyerektől szintén teljesen elzárkózik. Van egy 9 éves lánya, ő nem akar már gyereket.

Próbáltam már vele sokszor beszélni,azt mondja, hogy nagyon szeret, velem akar lenni. De közben folyamatosan azt érzem, hogy az elhunyt nyomába se léphetek.


2020. aug. 4. 20:07
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
33%
Sztem a 13-as írta meg az igazságot. A felesége örökké az élete része marad, ami teljesen természetes. Ha ezzel te nem tudsz együtt élni és zavar, akkor felmerül a kérdés, hogy tulajdonképpen tényleg szereted-e, illetve van-e mellette helyed.
2020. aug. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
81%

21!


De nem mindegy miylen szinten.

2020. aug. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
39%
Én úgy látom, hogy ez egy funkcionáló párkapcsolat, az, hogy kint van a fotó és kijár a temetőbe, az nem egyenlő azzal, hogy a kérdező árnyékban van. Épp ezért kell eldöntenie a kérdezőnek, hogy neki mi az a határ, amíg funkcional ez a kapcsolat. Mivel mondta, hogy ő házasodni akar, ezért számomra nem kérdés, hogy nincs helye a pasi mellett hosszú távon.
2020. aug. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kényelemből van velem.

Rengeteget takarít ő is. A lányával kettesben szinte soha nem vagyok. Míg iskola volt ő vitte és hozta. Mióta nincs iskola home officeban dolgozik.


Tegnap este leültem vele beszélni. Elmondtam, hogy mi bánt. Sajnos nem léptünk előrébb. Igazából azt mondta, hogy ő ennyit tud nyújtani, neki a felesége volt ez igazi, senkit soha nem fog tudni úgy szeretni ahogy őt. Neki ő volt a nagybetűs nő, feleség és anya.

Azt mondta, hogy szeret de teljesen megérti ha én ezzel nem tudok tovább élni és elmegyek :(

Nem tudom mit tegyek, nagyon fáj ez.

Soha nem árult zsákbamacskát, az elején is igazából elmondta ezeket de naívan azt hittem, hogy ha belém szeret akkor változni fog.

2020. aug. 5. 08:18
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

*Azt mondta, hogy szeret de teljesen megérti ha én ezzel nem tudok tovább élni és elmegyek :(


*nem tudom mit tegyek,


Ezek után tényleg nem tudod?

2020. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
72%

"Igazából azt mondta, hogy ő ennyit tud nyújtani, neki a felesége volt ez igazi..."


Nos, nekem egyértelmű, hogy mit kellene tenned

2020. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
85%

Remélem magukba szállnak azok, akik a faszit pocskondiázták, mert teljesen korrekt és normális, hogy ezt így felvállalja és nem hitegeti a kérdezőt.


Innentől kezdve már csak neked kellene meghozni a döntést kérdező, szemmel láthatóan nem ugyanazt szeretnétek az élettől.

2020. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
47%

27!


Nem, ez épp nem korrekt. A korrekt az lett volna, ha a kapcsolat első napján közli, hogy figyelj Rozi, akárhogy is lesz, nekem a Zsuzsa volt a tökéletes nő és társ minden értelemben, mindig az is marad, te csak második lehetsz

2020. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
39%

*Innentől kezdve már csak neked kellene meghozni a döntést kérdező


Milyen döntést kéne meghoznia a kérdezőnek, mikor egyértelműen, nagyon udvariasan el lett küldve a férfi által?

2020. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
27-es. A kérdező az utolsó üzenetében konkrétan ugyanezt mondta el, hogy a férfi már a kapcsolat legelején ugyanezt közölte vele. Úgyhogy igenis korrekt.
2020. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!