Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok,az elhunyt...

Mit gondoltok,az elhunyt feleség árnyékából ki lehet kerülni?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt. A felesége 6 éve hunyt el.

Nagyon nagyon toleráns és empatikus vagyok de kezdem azt érezni, hogy soha nem kerülök ki az árnyékából.

Együtt élünk,de van 2 közös képük ami kint van a szekrényen. Rettenetesen zavar. A párom 2 hetente megy ki a temetőbe.

Házasság szóba sem jöhet, ő kijelentette, hogy ő életében egyszer házasodott csak. Gyerektől szintén teljesen elzárkózik. Van egy 9 éves lánya, ő nem akar már gyereket.

Próbáltam már vele sokszor beszélni,azt mondja, hogy nagyon szeret, velem akar lenni. De közben folyamatosan azt érzem, hogy az elhunyt nyomába se léphetek.


2020. aug. 4. 20:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Nekem egy roppant empatikus, törődő, agilis nőnek tűnsz. Szeretve akarsz lenni, mint mindenki más. Elhiszem higy szeret, de SOHA nem leszel mellette az EGYETLEN. Tudom hogy nehéz lépni, de ez így önámítás, és később még rosszabb lesz. :(
2020. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Írnál pár mondatot, hogy hogy vagy és mi történt azóta?

2021. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a kérdést.

Kiléptem a kapcsolatból ősszel. Nagyon fájt, sokat sírtam miatta de addig bírtam.


Ott lógott a levegőben, hogy 15. házassági évfordulójuk lenne. Láttam, hogy az egész megviseli nagyon. És valahogy akkor döbbentem rá, hogy ez így nem jó, ezt ne csináljam tovább.

Megmondtam neki, elfogadta a döntésem, nem marasztalt. Így utólag nézve, lehet egy kicsit meg is könnyebbült. Fáj még mindig, a lelkem mélyén talán még mindig szeretem őt. De ő ezt nem tudta feldolgozni.

2021. jún. 20. 13:47
 44/46 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Nagyon bátor vagy, hogy meglépted ezt és kívánom, hogy gyógyulj meg Te is ebből a veszteségedből és sikerüljön azt a férfit megtalálnod, akivel igazán szerelmesek lehettek egymásba és nagyon boldog életet Nektek! ❤️

2021. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Valószínülek az a nő volt neki az igazi egyetlen szerelme és valszeg sose fog túl tenni rajta. Remélem te is megtalálod az igazi szerelmet és boldog leszel
2021. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy elhagytad. Adj esélyt magadnak az IGAZI boldogságra, ne csak egy másodhegedűs szerepre egy halott nő árnyékában.
2021. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!