Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Értető miért akadtam ki a...

Értető miért akadtam ki a családomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lehet rossz kategória, na mindegy.

Mostanában egyre többet leszek ideges itthon. Jelenleg ugye a vírus miatt is alig találok munkát, pedig nagyon szeretnék már dolgozni, de senki nem hív szinte és aki hív is és elmegyek interjúra, a szokásos majd értesítünk. Ma is emiatt volt ideges a nagyim, meg közli velem, hogy miattad beteg anyád, mikor csak hasmenése volt és ő is mondta, hogy az időjárás miatt is van az és szorulása van. Másik meg, a folyamatos hangoskodás, nem kiabálnak csak hangosan beszélgetnek főleg hajnali 4 körül mikor én még nagyban aludnék. De ők akkor kelnek, mert a nagyim sétál akkor és anyám meg kitudja miért. Nos van saját szobám de annyira hangosak, hogy behallatszik és szó szerint értem mit beszélnek. Másik meg a folyamatos gyűjtögetés, halom számra hozza a nagyim a felesleges cuccokat, kukázik és gyűjti a rongyokat amik törlésre is jók de ha látnátok miről beszélek...A másik meg a kád koszolása, folyamatosan mindig tiszta kosz a kád pedig napi szinten takarítom. Undorító ételmaradékok vannak ott, főleg a szőnyeg takarításnál lehullott mocsok és a nagyim mikor nagy wczik akkor utána mindig a kádban mosakszik és ott maradnak a tudjátok mik nem is írom le (bocs ha undi). Én mindig segítek nekik, szemetet viszek le, mosdót rendbe rakom, mosogatok de ami itt megy. Na meg a mosogatás, hiába mosok én is mikor benyúlok a szekrénybe egy tiszta tányérért mindig van olyan ami zsíros, sárga foltos stb. Egyszóval tiszta rumli a lakás. Én eddig bírtam és érzem, hogy ha évekig tűrném, belebolondulnék. Meg a másik, hogy igaz ebben én is hibás vagyok de azért nem furcsa? barátmőmnél voltam tegnap még mondtam is nekik mielőtt elmegyek, sőt később is írtam nekik üzenetet, hogy még ott vagyok de mikor ilyen este 6 fele volt anyám küld egy smst hogy mikor jössz haza és úgy hogy 23 éves vagyok megjegyzem. Pedig tegnap előtt is vele voltam és akkor még többet voltam nála de akkor nem volt semmi. Mostantól be kell számoljak nekik hányig maradok bárkihez is megyek. Nem hiszem el. Jó szólnom kellett volna, hogy sokáig leszek de csak sejthették és előző nap nem volt semmi. Azt érzem néha, hogy ellenem van az univerzum manapság. Se munkám, se családi szeretet. Jó az van de nem igen mutatják ki, főleg ma reggel. Amint lesz végre munkám és jó fizetésem akkor vagy albérletbe megyek a barátnőmmel, mert ez terveztük vagy gyűjtök saját lakásra ami sok év de nem tudom melyik lenne jobb a mostani szempontokból. Anyám teljesen kiakadt mikor tegnap este mentem haza, mikor tudta nagyon jól hol vagyok. És mikor megakartuk várni, hogy elálljon kicsit az eső utasított, hogy gyere haza. Erre szétáztam. Hogy fog reagálni ha elmegyek itthonról? 23 éves felnőtt vagyok. Jelen esetben szívesebben laknék a barátnőmmel mint itthon, mert itthon csak ideges leszek és vele jól elvoltam. Csend volt, nyugi, rend. Ti mit tennétek a helyemben vagy én reagálom túl? ja és ha lehet ne nevezettek hisztisnek, mert tényleg ami itthon van szó szerint rontja a lelki állapotomat és a trollkodók is kíméljenek és nem kamu ha valaki kételkedne, mert ezekből is kaptam régebben itt eleget. Lehetőleg olyan írjon aki tudna segíteni és értelmes választ tud adni. 22L



2020. aug. 5. 08:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam a végén 22őt irtam 23 helyett :D..
2020. aug. 5. 08:13
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezerrel munkát keresni és elköltözni
2020. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Csak igy megy, el kell koltozni, alberletbe,kollegiumba,,amint lehet.

Ha tobb generacio lakik egyutt, javitson ki akinel nem igy van,de mindig vannak surlodasok.

2020. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyárba is el lehet menni dolgozni. Én elhuznék onnan még az idén.
2020. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Menekülnék
2020. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze arrol se feledkezzunk meg,hogy mivan ha kesobb hazaviszel valakit bemutatni. Multkor olvastam,hogy felnott emberek irtak,hogy nem szeretnek az anyoshoz menni, mert minden hasonloan nez ki, mint ahogy leirtad Te is.
2020. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Am nem tervezek partnert. De képzeljétek ma végre találtam munkat remélem sikerul is pénz nem sok de elég a kezdéshez.
2020. aug. 5. 09:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig valamilyen munkat muszaj lesz talalnod. Akar gyárit. És aztán koltozz albiba. Ez undorító amit leírtal.
2020. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az lesz lehet. sajnos az elhiheted, mit érzek nap mint nap van amikor béke van de ritka
2020. aug. 5. 09:53
 10/13 A kérdező kommentje:
amúgy szeretem a családomat de én már kész ideg vagyok néha. Egyetlen gyermeke vagyok anyámnak de valahogy, már menekülnék és már közöltem veluk asaját házas dolgotés végülis támogatják szerencsére. ez valami pozitiv legalább-igy nem kell miattuk is aggodnom ha eljövök innen
2020. aug. 5. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!