Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek a családomról?

Mi a véleményetek a családomról?

Figyelt kérdés
Az anyám és az apám amikor betegség miatt ami kB 6 évig tartott. Ebből 3 évig főként fekvés, emberek közé 3 év után tudtam menni újra. Felszedtem a sok fekvéstől plusz 11 kg-ot.(69) Elötte jó alakom volt, feleslegem sosem volt. Ezzel is csak husi voltam nem dagi. Mire kaptam a savat plusz 4 kg-nál már a 100kg-os anyámtól, hogy hányadik hónapban vagyok. Apámtól szintén. Meg hogy igénytelen vagyok mert folyton pizsamában voltam. Amikor elkezdtem fogyózni betegesen gáncsoskodtak. Sőt annál a szintnél ahol már fikáztak korábban megpróbáltak meggyőzni hogy ha az alá megyek akkor túl vékony leszek. Persze de korábban még 9.hónap.(62kg amúgy akkor) nyilván be voltak rittyentve hogy leadom és nem tudnak csesztetni. Nem volt még elég bajom. Persze nővérem is ugyanez. Persze ment nővérem részéről a te csak egy lusta sz. vagy aki nem akar dolgozni menni. Persze biztos jó volt 3 évig a 4 fal között elzárva élni. Az apám eleinte lenyirattatta velem a füvet. KB dülöngélve toltam. Azon kívűl semmit nem csinál a háztartásban de még ahhoz is lusta. Amikor végül lepattintottam. Magamat se bírtam szinte vinni. Erre mindenkinek a hátam mögött hogy lusta vagyok. Pont ő mondja aki nem túlzok. Csak fűnyírás. Az anyám csinálja a begyújtást is. És még ki is szolgáltatja magát hogy vacsora eléje téve. Fél 8kor meg irány aludni. Hajnali 5kor meg csapdosással szellőztet.az összes ajtót szintén. Meg direkt a szobám elött engedi a fürdőben a vizet 5 percig nyitott ajtónál. Meg fel alá járkál hogy a másik ne tudjon aludni. Amint vettem a korábbi telefonom apám rohant venni magának is egyet. Aztán próbálta fikázni az enyémet ami 3x drágább volt. Most vettem egy másikat. Kikapta a kezemből azt elkezdte fikázni hogy ezt össze vissza dobálták. Ezt csak tudni kell hogy zsugori mindenre. Ezért irigy mindenkire. Ja amúgy ahogy lefogytam megmutattam a hasam. Szó szerint apám elkapta a tekintetét hogy ne is kelljen látnia. Mostanság fogytam le meg vettem telót. Ugyh jól mentek a dolgok. Erre rohant most is a boltba hogy vegyen vmit amivel versenyezhet velem. Meg kB azóta hogy lefogytam és mikor erősödöm meg című nóta megy. Múltkor megkaptam a nem jövök horgászni? Mondom nem az én sportom nőként. Mire ja belerántana a vízbe a hal. Most meg a gyenge vagy című nóta megy.. Na már röhögök előre hogy most kezdem az edzést. Milyen fejét fog vágni akkor. Ja amúgy egy nyamvadt könyvet nem olvastak el értem. De szó szerint kiadták hogy gyógyuljak meg parancsszóra. Éppen nem kezdtek el csettegtetni hozzá. Megkaptam az ilyen beszólásokat hogy 30 éves vagy de semmi élettapasztalatod. Meg a csak azt tudnám hogy mi lenne veled nélkülünk. Az egyetemet csak egy pofahúzással fizették. Államis voltam amúgy. Nem volt tandíjam. De azért ők akarták a legjobban hogy menjek. Akkor jöttem rá hogy ezeknek csak egy kolonc voltam a sulival amikor ilyet szólt apám hogy majdnem elcsúsztam egy évet és akkor már fizetős lettem volna. Végül sikerült nem csúszni egy évet sem. De akkor ilyet szólt apám hogy egy cinikus vigyorgással hogy és ha elcsúszol akkor azt ki fogja neked finanszírozni? Magyarán csak egy kolonc voltam. De azért ahogy kijöttem mesteres záróvizsgáról 3ast kaptam. meg hogy és az jó? Meg hogy és doktori? Nyamvadt 5 percig nem hagyott örülni neki. Az anyám ha összejöttem fiúval rögvest ment a nóta hogy miért ne legyek vele napokig nyavogva. Elkezdtem rendberakni a házukat mert annyira leélték.. Erre hogy én csak arra várok, hogy ők meghaljanak és mindenre rátehessem a kezem. Na kB a szobájuk lepattogott festék meg düledező bútorok voltak. Hazudnak is. KB nem tudom már eldönteni hogy ezeknek simán beteges kisebbségi komplexusuk van amiből fakadóan a saját gyermekeiknek is rosszat kívánnak. Hogy kB semmi ne sikerüljön. Legyen rossz alakod mert ők igénytelenek. Ne legyen pasid mert az ő kapcsolatuk rossz volt mindig is. Gyűlölik egymást. A tanulmányok ugyan sikerüljenek ha már fizetik. De örülni akkor sem engednek neki. Minden nap ordibálnak egymással. Kiskoromban késeket vágtak egymáshoz. Egyszer el is találtak vele. Ovis voltam. Bármit vettek csak szájhúzással. 10 éves koromig az anyám által varrott rongyokban járattak. Mindezt úgy hogy van pénzük mint a szemét.bútorok dettó. Egyre inkább az a véleményem hogy nekik csak azért kellett gyerek hogy öregkorukban legyen kire rácsimpaszkodniuk hogy körbeugrálja őket. Próbálták már meg csicskásítani csak nem sikerült. Akkor is lettem minden..... Komolyan megmondom már azon gondolkozom hogy külföldre megyek. Az biztos mert itt nincs jövő. Csak őszintén már úgy élem az életemet hogy becsukaszkodok és közéjük se megyek. Egyik nap leültem kajálni anyámmal mindjárt csak a vérszívás ment. Mondom kár volt kitenni a lábam a szobából. Ja amúgy 3 évvel ezelöttig anyám minden nap nekem támadt szavakkal. Oké egy-két dolgot köszönhet nekik az ember. Bár azt se éppen szívből tették. Szerintetek ez szimpla beteges szintű kisebbségi komplexus náluk vagy lehet vmi komolyabb? Mert ennyire irigynek lenni a saját véredre és minden területén rosszat kívánni neki az nem normális
2019. okt. 28. 16:06
1 2 3 4 5
 1/46 Savlekotő ***** válasza:
82%
Ha sokszor írsz ki kamut,vedd le a nevedet ..
2019. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam vegig de nagyon sok serelem van benned felhalmozodva. Mielobb koltozz el otthonrol es allj a magad labara.
2019. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

#2: Egyértelműen, mert a helyesírás ugyan nem rossz, de tagolás nincs.

Kérdező, ezt nem gondoltad át rendesen. Ugyan kérdéssel kezdődik, de ez csak egy sérelemtenger. De szerencsére nem a legrosszabbak közül való. Odahaza nem kapsz támogatást. Költözz el, amint lehet, és kezdj önálló éltet! Sok sikert!

2019. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, ahogy éltek, mert te jobban tudnád csinálni, állj a saját lábadra. Ha nem megy vagy még nem megy, akkor meg jó képet kell vágni a dologhoz.
2019. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is költözz el otthonról amikor tudsz.
2019. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Na igen a tipikus helyesírási beszólásokat. Nem tudom egyesek nem tartanak okostelefont amin automatában beadja a szavakat? Nem fogok nyamvadt szerkesztéssel időt vesztegetni pluszba bocsi. De már látom miért ilyenek a szüleim. Hát normális választ itt sem kaptam,hogy esetleg van e vmi elmebetegség ük-e, de plusz belémrúgást még igen. Sejtettem, hogy így lesz. Az egész magyar nép ugyanilyen irigy, frusztrált kB mint a családom. De jó is lesz külföldön. Kösz a nagy semmit bunkók
2019. okt. 28. 16:33
 7/46 A kérdező kommentje:
Meg ez csak egy sérelemtenger és még csak nem is a legrosszabbak közül való. Végülis késekkel dobálóztak amikor gyerek voltam és el is találtak vele. Szerintem se vészes. Akkor nevelje így más is a gyerekét!
2019. okt. 28. 16:36
 8/46 anonim ***** válasza:
Nevelik
2019. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%

“ Belkincsuki nevű felhasználó válasza:


Semmi esetre ne vegyél boszorkánykönyvet. Egy butaság az egész. Se gyorstalpalós spiriképzőre sem. Egyik se tiszta. Persze nagyon szeretnek a szeretetről, békéről hadoválni. Az álszenteskedés a feketemágusok sajátja. Azt azért tudjad,hogy ez az út nem veszélytelen. Hozzátartozik bizony hogy láss démont és ördögöt is. Nemcsak az angyalokat. Ehhez az úthoz elköteleződés tartozik. Nincs visszaút. Ha egyszer megnyílsz az energiákra akkor örökre érezni fogod. Vagyis ebben a testedöltésedben biztos. De ehhez az is kell hogyha érzed az energiákat hogy a saját energiáidat edzened kell. Mert ha nem elég erős az energiád de érzékeny vagy rá akkor szépen magadba szívod mások betegség energiáját. Sokat változtak a nézeteim az öregekről amióta ennyire érzek. Legszívesebben kiugornék a bôrömből ha egy ilyen jó csoszogós öreg a közelembe jön annyira tele vannak negativítással hogy az borzadály. Ők vannak leglentebb. Tudom beléd nevelik hogy az időseket tisztelni kell. De hidd el idővel lelket és pozitivitást és negativítást látsz ott ahol most idôs embereket látsz. A test csak egy hordozó. Amint kint úgy bent. Ennyit mondok egyenlőre. Na most ahhoz hogy tiszta legyél rettentően sokat kell tanulni. 13 éve tanulok és csak tanonc vagyok. Istenem tanít. Mielött megnyílsz az energiákra elöbb alap hogy elolvasod a Koránt,Bibliát,Bhagavad gítát. És a Koránban és a Tórában található tisztasági szabályokat tartod ételre,italra,ruházatra,imátságra. Mert ha nem tartod akkor tisztátalan dolgokat viszel be magadba. Na most ahhoz hogy segíteni tudj neked növelned kell az energiáidat. De ahhoz ezeket tartani kell és meditálni kell. Ha csak elkezded növelni az energiáidat meditációval ugyan tisztul és növekszik vmennyit de utána meg beviszed a tisztátalan dolgokat egy tiszta energiába. Na annak csak betegség lesz a vége! Ez nem úgy megy mint amit a gyorstalpalós tanfolyamokon kínálnak. Pár hónap alatt gyógyítók. Ja bagóznak is a nagy gyógyítók. Magyarán ha nem kötelezed el magad egy életre, nem edzed az energiáidat és nem tartod a tisztasági szabályokat akkor bajod lehet annyi mint égen a csillag. És bizony el kell viselni tudni hogy sötét lényeket is látsz. Lehet elhívnak egy skizofrénhoz. Na annak feji megszállója van. Kiszedsz mondjuk egy ördögöt belőle. Te azt fogod látni! Hologrammszerűen. De attól még látod. Ez az út nem veszélytelen. És elhivatottság kell. Felejtsd el az ilyet hogy pár hónap alatt megtanulom hogyan kell energiát irányítani. Ilyen nincs. Illetve van. A gyorstalpalós sötét mágusoknál akik fehérnek adják ki magukat. Csakis a feketemágia siet a tudásokkal. A fénytől jövő tudás nem siet sehova. Itt csakis akkor jön át a tudás(érted meg) amikor lelkileg készen állsz rá. Feléred lélekben. Különben elolvashatod azt a könyvet amit mondok neked nem fogod érteni. Sőt nehezen fogod olvasni és nem fogod meglátni a bennük elrejtett tudást. Csak a sötétség siet. A fény nem. Jegyezd meg azt is hogy ebből megélni nem lehet. Semmit nem kérhetsz, se el nem fogadhatsz. Olyat csak feketemágusok csinálnak! Ingyen kaptátok, ingyen adjátok! By Jézus. Ezeket tudd! Több évtizedig tanulsz. Én 13 éve tanulok és csak tanonc vok.”


Az a véleményem drága gyerekem, hogy te nagyon különleges kis hópihe lehetsz.

2019. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
92%

“Végülis késekkel dobálóztak amikor gyerek voltam és el is találtak vele.”

Az én apám is cirkuszban dolgozott, artista volt. Tiéd késdobáló ezek szerint? 😂

2019. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!