Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám azt a telefont vette...

Az apám azt a telefont vette a barátnőjének amit én szerettem volna ezt már ezt többször mondtam neki de ezt nem érdekli neki meg a lányának és a barátnöjének vesz és én ezt nem értem most mi van?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 13:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a maszlagot megfejtené és leírná valaki normálisan, vesszőkkel és pontokkal?
2020. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
75%
Majd én forditok: a kisasszony szeretett volna egy uj, menőbb telefont és erről ódákat zengett az apjának, gondolván majd apuci veszi a lapot és megveszi a kiralylanynak. Apuci a lapot nem vette, a telefont igen, ám nem a kiralylanynak, hanem a barátnőjének. Kérdezőnk most halálra van sértődve.
2020. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
30%

Így van, 12-es jól leírta, en meg nem értem, tényleg vannak olyan emberek akik kérdését nem lehet értelmezni, de ez azért nem az a kategória. Kezdem azt hinni ide csak analfabéták járnak.

Amúgy meg tényleg nettó kocsogseg, főleg hogy a kérdező pont ezt mondta az apjának, ezt a telefon típust, erre megveszi inkabb feleségének.

2020. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
41%
Sajnálom, hogy ilyen apád van. Majd, amikor lelép a nője, akkor jusson eszedbe, hogy ő neki vette a telefont.
2020. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
50%
Csodálkozol? Amíg így fogalamzol, addig semmilyen telefon se akarjál.
2020. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
57%

13: "neki meg a lányának és a barátnöjének vesz"

Ha te ebből kitalálod, hogy ki kapott telefont, akkor írd meg légyszi 😊

2020. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
69%

13!


Aztán miért lenne kocsogseg? Pláne a háttér ismerete nélkül. Itt van pár variacio:


-A kerdezo tavaly kapott új telefont

-A kerdezo a többedik telefonját teszi tönkre

-A kerdezo 15 éves és a legújabb iPhone kell neki

Stb

2020. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
83%

Hát, akinek ennyi esze van, annak én se vennék...


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..

2020. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
97%

16!


Ezt a reszt nem tudom pontosan fordítani. 😎 A barátnő biztos kapott, a lánya meg lehet a baratno lányát jelenti. Egy biztos, a kerdezo nem kapott telefont.

2020. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
75%

#18: .... és még annyi esze sincs, hogy anonímre állítsa a regisztrációját.


:-D .-D .-D

2020. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!