Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám azt a telefont vette...

Az apám azt a telefont vette a barátnőjének amit én szerettem volna ezt már ezt többször mondtam neki de ezt nem érdekli neki meg a lányának és a barátnöjének vesz és én ezt nem értem most mi van?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 13:03
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy anyám ugyanezt csinálta, amikor én voltam kamasz, csak én még valamelyik színes kijelzős Nokiáról zengtem ódákat :D (jajdeöregvagyok)


Én vérig sértődtem, évekkel később is szarul esett, hogy anyám magának vette meg az imádott telefont, nekem meg sose volt olyan. Egyszer felnőttként szóba került, anyám pislogott nagyokat, hogy dehát én mondtam, hogy az jó telefon, azért vette azt...


Simán lehet a kérdezőnél is hasonló szitu. Mondjuk én se vennék egy jó darabig új telefont (vagy csak occó vackot), ha az előzőt a linkelt módon nyírta ki......

2020. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
64%
(Plusz, a másik kérdés októberi, azóta bizonyára van új telefonja, nehogy sérüljön a kamasz pici lelke. Ergo van egy nem egész egy éves telefonja... naná, hogy nem kap másikat!)
2020. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
54%
Azért az tényleg szemétszég, ha az aktuális nőci kölyke kap telefont, a saját gyerek meg nem. Ha a lány menjen el diákmunkázni, akkor a p.cs.a is dolgozzon meg érte.
2020. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
78%
De nem olvastad el a kérdező korábbi itteni kérdését, hogy mit csinált a telójával...????
2020. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
81%
Hm-hm, vajon milyen előítéletek mentén sikerült kisasszonyként definiálni Yonga pajtást, aki fiúcska egyébként? Ha már itt próbáljuk megismerni az előzményeket: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt.. - #14
2020. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
15%
25: hát akkor elég feminin fiúcska lehet, ilyen hisztizéssel.... :-D :-D
2020. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
55%
25, szóval októberben lehúzta a klotyón a régi telefonját, decemberben már fixen volt neki másik a linked alapján, és augusztusban már baromi régóta sír apunak az új, másik márka után... :-)
2020. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
58%

Újra próbálkozik hisztikriszti(án)...


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2020. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
23%
Hagyjuk már felkötöte magát vagyis hintázik kicsit
2020. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
23%

25!


Valóban, előítéletes voltam, elképzelni nem tudtam, hogy ilyen hisztit egy fiú képes előadni.

2020. aug. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!