Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok folyton a tesóm...

Nem akarok folyton a tesóm gyerekéről beszélni, róla képeket nézni, ez miért baj?

Figyelt kérdés

(mostohatesó, de a lényeg kb ugyanaz)


Igen, kisbaba, tehát aranyos, cuki, stb. Én sem utálom. De mikor találkozunk mondjuk egy családi ebéden, semmi másról nem lehet beszélni, csak a gyerekről. És még kicsi (4 hónapos), tehát a napjai nagyrésze evéssel, alvással és kakival telik. Elhiszem, hogy a szülőknek ez a legnagyobb csoda, de amikor próbálnék másról beszélni, akkor szinte lekiabálnak, hogy az senkit nem érdekel.

Vagy küldenek chaten egyszerre 50 képet és szinte mind ugyanaz, csak az egyiken 3 centivel arrébb van a gyerek lába, vagy nem a kamerába néz, hanem mellé. Ezeket megnyitom, beszivecskézem, utána meg problémáznak, hogy miért nem írtam rá vissza semmit. Az elején még válaszolgattam, hogy aranyos, nagyon édes és hasonlók, de már unom ezeket. Ugyanúgy néz ki, mint az összes többi baba, könyörgöm.

Anyáék sem nagyon tudnak már ezzel mit kezdeni, mert ha itt is vannak, a gyereket ki sem veszik a hordozóból, szóval eljönnek, aztán ennyi. A képeknél is szegény anyukám sokszor megszólal, hogy "dehát ez már volt", de aztán mondom, hogy nem, amire ő gondol, ott máshogy álltak az ujjai...


2020. aug. 6. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem baj. az a baj hogy a kedves szülők azt hiszik másnak is az ő porontyuk az élet.
2020. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Nyilván ilyenkor egy ideig a baba a főtéma de nem értem miért nem lehet másról beszélni
2020. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Szóljatok rá,hogy igen nagyon cuki, de már rohadt unalmas ez állandóan úgy is lesz róla még 1000 kép...
2020. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te meg mondd, hogy téged ez nem érdekel századszorra is. Nehogy már meg se lehessen szólalni semmi másról.
2020. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Frédi (az egyik kőkorszaki szaki) után szabadon:


"Hát attól megőrülök, ha egy családban nincs más téma, csak a kölök!" :DDD

2020. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, nálunk senki nem csinálta ezt, se az én, se a férjem családjában. Ettől megbolondulnék, de szerintem mindenki más is.


Irritálóak az ilyen emberek, mert ismerek ilyet, mindegy, h az időjárás, a klozett tisztítás vagy a komodói varánuszok szaporodási rátája a téma, neki arról is csak Ödönke jut eszébe és nem tudsz értelmes társalgást folytatni. Aztán meg csodálkozik h senki nem akar vele beszélgetni.

2020. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon gáz szerintem, én remélem sose leszek ilyen élettelen turbószülő. Tesóméknak is van gyereke, elhozzák, küldenek képet, játszunk velük, de azért beszélgetünk egymással mint a felnőtt emberek szoktak :D
2020. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
99%

Biztos tesód írja ide a "a testvérem nincs elalélva a babámtól, jogosan érzem megbántva magamat?" kérdéseket :D


Amúgy viccen kívül ne foglalkozz vele, még friss a dolog, meg rózsaszín köd a hormonok miatt, majd leáll vele lassan.

2020. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
98%

Elhiszem, hogy most a picúr nekik az életük középpontja és nincs is azzal gond, hogy beszélnek róla, de tényleg sok "friss" szülő átesik a ló túloldalára és más témája sincs a gyereken kívül.

Oké, új helyzet, imádják stb., de ne legyenek már "csak anya és apa". Lehet erről is társalogni, de ne nonstop.

2020. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Jaj amúgy ettől hülyét kapok, pedig nálunk nekünk van gyerekünk, és abszolút nem igenyelnem hogy csak ez legyen műsoron, de anyosomek egyfolytában ezt nyomatják sogoromeknak is, küldik nekik a képeket (nem mi!!!) Mar tuti elegük van ... :(
2020. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!