Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegetáriánus vagyok, a férjem...

Vegetáriánus vagyok, a férjem nem, ő rá akar szoktatni a húsevésre én meg őt leszoktatni a húsról de egyik se jön össze, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 13:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
igen valószinű hagyom, én soha nem ettem hust, én ebből nem csinálok divatot.
2010. aug. 4. 13:50
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Azért majd ha babát vársz legalább fehér húsokat vagy minimális húst egyél, mert a legjobb b.nőm is vega és mikor megszületett a kisfia egyből az intenzíven kötött ki első szopi után, olyan rosszul lett. Aztán kiderült, hogy szinte minden ételre allergiás, vagyis nem is ez a jó szó. A zöldségen gyümölcsön kívül nem fogyaszthat mást, ami elég nehéz egy pár hós babánál. Az orvos meg nagyon összeszidta az anyukát, mert előre megbeszélték h minimális hús kell. Most valami speckó tápszert eszik és havonta jár kezelésre a kicsi. A kérdésedre válaszolva, hagyd hogy a férjed azt egyen amit akar. Én is sajnálom az állatokat, de a természet rendje, hogy az emberi szervezetnek húsra is van szüksége. Ha te viszont nem érzed, hogy enni akarsz, akkor abba a férjed se szóljon bele, csak nehogy később valami probléma legyen ebből köztetek. De nem értem, amíg jártatok is tudtátok ezeket, nem?
2010. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
Csak azt tudom mondani mint eddig mindenki, hogy ne akarjátok megváltoztatni a másikat.És fogadjátok el egymást olyannak amilyen.
2010. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb csináltok egy adag húst és két adag zöldséget.
2010. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Egyszerű!

Fogadjátok el egymást olyannak amilyen..

Ő majd eszik húst, te meg valami mást. Csak egy picivel költötök többet ha pénzügyekről beszélünk. Ha te nem szereted a húst, ő ne próbáljon ellene tenni, ha ő meg szereti te se próbáld ezt megakadályozni! Fogadjátok el egymást így ahogy vagytok, vagy pedig váljatok el! De szerintem felesleges elválni ilyen apróság miatt. Beszélj vele és egyezzetek meg! Ennyit tudod mondani:D

2012. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Jó lenne tudni, hogy te miért vagy vega. És azt, hogy a férjed mennyi húst eszik.
2012. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!