Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni ha látjuk...

Hogy lehet kibírni ha látjuk a szüleinket megöregedni, lebetegedni?

Figyelt kérdés

Ezt ki hogy viseli el? Például ha egyre nehezebben mozog, ha egyre több betegsége van, ha esetleg demens, ha nem olyan már mint régen?

Ezt nagyon szar látni és az ember tehetetlennek érzi magát. Mégha van is valami gyógyszer vagy kezelés, ez nem ilyen egyszerű.


Szóval aki ilyesmin megy keresztül, hogy tudja túltenni magát rajta? Hogy tudja megvédeni magát a bekattanástól?



2020. aug. 10. 10:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Semmilyen mert apámat 15 éve anyámat meg kb5-6 éve nem láttam. Nagyanyám kb.1hónapja hallt meg erröl meg nem is tudtam annyira jó kapvsolatban vagyunk. Így lehet könyebb egy kicsit. De az nehéz hogy a gyerekeidet látod hogy már milyen nagyok. Önállóak és mi lesz velük jó életük lesz e.
2020. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem hozzászólokhoz. Nem egyszerü a frladatod mert fiatal vagy. Tényleg legyél vele amennyit csak lehet.. Javaslok egy könyvet ami reményt adhat: A Dr. Csicsor János fordította és adta ki. Mindent a rákról.
2020. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!