Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok párt találni?...

Miért nem tudok párt találni? Pedig nem akarok egyedül megöregedni, szeretnék majd férjet, gyerekeket.

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek és még egy komoly kapcsolatom sem volt. Fogalmam sincs miért.Ha tudnám, nyilván nem lennék egyedül. Voltak lehetőségek,de nem éreztem semmit a jelöltek iránt, se vonzalmat, semmit, pedig próbálkoztam hónapokig. Egyszerűen hidegen hagyott az egész. Így meg semmi értelme az egésznek. Ja, mielőtt írná valaki, nem a lányok "érdekelnek" szóval nem ez a gond...Ha meg egy fiú határozottabban közelít felém,ha látom rajta hogy ő odavan értem, megijedek és elmenekülök.Pedig annyira szeretnék már együtt lenni valakivel akit szeretek akivel alig várom hogy találkozzunk, de valamiért félek a meghittségtől vagy hogy közel kerülök valakihez. De így meg nem is alakul ki. Mit csináljak?Hiába van hobbim, jövök-megyek ide-oda, dolgozom, de kilátásom sincs semmire/senkire. Valahogy az van bennem hogy én egyedül vagyok, megszoktam, meg hogy úgyse jön össze se ezzel se azzal.Tök szar, hogy amikor kérdezik rég nem látott ismerősök vagy új emberek hogy "van barátod?" mindig az a válaszom hogy nincs. :(

27/L


2013. máj. 28. 20:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Én ugyan ez vagyok mint te csak három évvel fiatalabban. Te jársz bulizni? Figyelsz a külsődre?
2013. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
De voltál már szerelmes? (akár csak távolról, de ismered azt a mindennél nagyobb érzést?)
2013. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Még is csak benned van a hiba. Félsz, ha valaki közelebb kerül hozzád. Ezt a félelmet le kell győzni.
2013. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Megértelek,mert ugyanebben a cipőben járok..Bár nekem volt egy 7 éves kapcsolatom,ami kiölt belőlem minden jót..3 éve vagyok egyedül,minden vágyam egy társ,de senki sincs láthatáson (csúnya dolog ,de a testi "dolgokat" azért van kin kiélnem,bár nem vagyok rá büszke..)
2013. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

A 30 azért még messze van, ha csak 27 vagy. Kislány vagy még. :)

Az a problémád, hogy nem mersz ellazulni, nem vagy elég nyitott és befogadó, és nem engeded, hogy az érzelmeid átvegyék az irányítást a racionális öntudatod felett.

Ezeket kell megváltoztatnod. Amikor ismerkedsz, csak legyél nyitott, menekülés helyett merj ráérezni az illetőre, fogadd be, és csak hallgass az ösztöneidre és a szívedre.

Egyszer kell csak túllépni ezen, és utána nem fogsz félni. :)

2013. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

1. Hát bulizni már nem járok, a diszkókat mindig is utáltam,inkább a beülős helyeket szeretem. Persze figyelek a külsőmre, nem vagyok cicababa inkább sportosabb alkat.


2.-nak: Igen voltam már szerelmes tizenvalahány évesen, egy osztálytársamba. Remegett a gyomrom ha beszélt hozzám vagy én hozzá, kerestem az alkalmat hogy a közelében lehessek, még hülyét is csináltam magamból miatta.


utolsónak: "Az a problémád, hogy nem mersz ellazulni, nem vagy elég nyitott és befogadó, és nem engeded, hogy az érzelmeid átvegyék az irányítást a racionális öntudatod felett.

Ezeket kell megváltoztatnod".

Jó és mégis hogyan??????

2013. máj. 28. 20:38
 7/24 anonim ***** válasza:
32%

"Jó és mégis hogyan??????"


Azt odaírtam utána.

Annyit tudok még mondani, hogy ha találkozol valakivel, aki szimpatikus, akkor először is tedd félre az ellenérzéseidet, aztán képzeld azt, hogy kitárod a szívedet és átöleled az illetőt, és így ráérzel az emberre és befogadod. Az érzésre figyelj, merülj el benne. Ez majd ellazít, elmosolyodsz, így tudsz nyitott lenni és így könnyebb szeretni.

Az érzés alapvetően az ösztönökből ered, de nem mindig jön elő automatikusan. Ekkor úgy lehet előcsalogatni, ahogy leírtam. Meg fogsz lepődni, ha sikerül ezt gyakorolnod és ráérzel.

2013. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

"Jó és mégis hogyan??????"

Ha elér a szerelem, megváltoztat. Ez kell, ezt kapjuk, ezt nem lehet "találni" ez jön (mint a Shakespeare drámákban, villámszerűen csap le a hősökre) és beborít, beleesik az ember. A szerelem nagyobb, mint a szerelmes.

2013. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 dani900 ***** válasza:

Szerintem nem bízol a férfiakban.

Mitől félsz? Hogy megbántanak? Meglátják a valódi éned, amire nem vagy büszke? Félsz az ismeretlentől?

Az ismeretlen addig lesz ismeretlen, ameddig ki nem próbálod. Persze benne van, az is hogy megbántanak, de, ha nem fogadod el, hogy egyes dolgok fájdalommal járnak, akkor kizárod a fejlődés lehetőségét.

2013. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A menekülés a kulcsszó. Én idősebb vagyok nálad, volt már komolyabb kapcsolatom is, de nincs meg a nagyvés. Pnt azt éreztem, amit Te, hogy menekülni kell, és ha a boldogságra esély van, annál jobban félek. Ennek oka van, és meg kell keresni. De főleg a megoldást. Ehhez önismeret kell, saját magad megismerése. HOgy milyen módon, ki-ki maga választja meg. Én pl. családállítást és táncot, írást és egyebet választottam. Minél előbb kezded, annál jobb.
2013. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!