Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megyek egy előadást tartani...

Megyek egy előadást tartani vidékre, kb 3 órányira vonattal. Szerintetek normális hogy kiakadok ezen(több lenn) vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

egyedül terveztem menni, izgulni szoktam ilyenkor nagyon, szeretek egyedül lenni és átgondolni mindent fejben, relaxálni kicsit előtte.

párom amúgy se tud elkísérni a munkája miatt. meséltem a bátyámnak, hogy megyek.. elkezdte mondani, hogy nagyon veszélyes fiatal nőként egyedül utazgatni meg ismeretlen helyekre menni. majd ő elkísér. mondom neki, hogy nem nem erre semmi szükség.. de igen, ő elkísér, legalább amíg előadok ő kirándul egyet a városban ( ismerem, tudom, hogy jót akar és ha a fejébe vesz valamit nem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről) viszont annyira ideges lettem, emiatt, meg hogy nem fogok tudni rá koncentrálni úgyse ha az előadáson izgulok.. rendesen haragszom rá most pedig tudom, hogy nem kéne és nem tudok mit csinálni ezzel a gondolattal meg feszültséggel. egész úton csak az lesz, hogy én idegeskedem és hozzám se lehet majd szólni


2020. aug. 11. 20:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és nyilván megbántani se akarom, nehogy félreértse, hogy nem akarok vele lenni
2020. aug. 11. 20:04
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Megmondod neki, hoyg NE JÖJJÖN, mert zavar!
2020. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Kérdés: Te ugye felnőtt, dolgozó nő vagy, aki értelmesnek tartja magát? Feltéleze, hogy így van, hiszen mint írtad munkaügyben utazol, hogy bármiről előadást tarts. Akkor miért nem nyitod ki a pici szádat, és közlöd a bátyáddal, hogy

- Béla! Felnőtt, dolgozó nő vagyok! Nem kell kísérgetni, és nem is akarom, hogy velem gyere! Ha akarsz felőlem nyugodtan utazz Debrecenbe, de nem velem! Én egyedül akarok, és fogok is utazni. Téma lezárva!"

Milyen egyszerű lenne az őszintesség! Gyakorold, be fog vállni.

2020. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem akarom megbántani a szerettemet azért
2020. aug. 11. 20:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos kiakadni ezen,mert csak jót akar.

De ha te nem szeretnéd,akkor érthetően mondd meg neki,hogy ne gyere és kész.

2020. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 TR75 ***** válasza:
94%

Pedig tényleg az a megoldás, hogy megmondod neki, hogy ha jót akar neked, akkor nem kísér el.

Akár meg is indokolhatod.

2020. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
A bátyádnak ezen semmi alapja megbántódni. Felnőtt ember vagy, állj ki magadért. Nagyon buta hozzáállás lenne tőled, ha zavarna a jelenléte, mégsem a saját érdekeidet teszed előtérbe.
2020. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Ezen túlzás kiakadni. Nem az előadásra akar beülni. Nem kell kísérgetni. De nem tudom, mi zavaró lehet benne.
2020. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
magadra akadj ki, hogy ezt nem neki mondod meg. ha nem egyezek bele, hogy menjen nem megy.
2020. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 acelsziv ***** válasza:
78%
Menj egy korábbi vonattal.
2020. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!