Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha ugrom erre a...

Normális az, ha ugrom erre a témára vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Szóval a párom néha poénkodik a családtagjaimon, természetesen amikor nincsenek jelen. Illetve volt az édesapámra is komolyabban pár megjegyzése, egyáltalán nem csúnya szavak, de mégis én úgy vagyok vele, hogy a családom szent és sérthetetlen. Mindemellett nagyon szeretem a páromat, de ez miatt sok a vita. Egyébként szereti a családomat, nem értem miért jó neki, ha rajtuk viccel illetve ha megjegyzéseket tesz rájuk.
2019. ápr. 8. 21:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem reagálod túl.
2019. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg túlreagálod, legyen kicsit több humorod. Mi a férjemmel szoktunk egymás anyukáján viccelődni, ugratni egymást, ebben nincs semmi.
2019. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ min viccelődik velük kapcsolatban, írhatnál példát.
2019. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

A cinikus, bunkó megjegyzés nem annyira számít humornak, mást nem nagyon tudok elképzelni más szülőjéről poénkodásnak, ismerem ezt a fajta "humort".

Nem vagyunk egyformák, mint ahogy a humorérzékünk sem az.

2019. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom, lehet tulreagalod te is meg en is, mindenesetre az en csaladom is szent. A ferjem egyszer ugy emlitette edesanyamat, hogy "anyad" (nem anyukad, edesanyad, stb), ebbol is elkezdtem cirkuszolni.

31N

2019. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

"A cinikus, bunkó megjegyzés nem annyira számít humornak, mást nem nagyon tudok elképzelni más szülőjéről poénkodásnak,"


Ezzel én is így vagyok. Amúgy én nagyon ironizálós családból jöttem, senki sem volt szent, és nagyon utáltam ezt. Megfogadtam, hogy a saját családomban ez nem lesz divat. Szóval én is "ugornék" rá.

2019. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Például múltnap viccelődtünk apuval valamin. Elmeséltem a páromnak és azt mondja röhögve : hú de köcsög volt édesapád. Merthogy apu beszólt nekem valamit és szerinte ez tök jó fej, de hozzá is tette, hogy idézőjelben gondolja azt, hogy köcsög volt.
2019. ápr. 8. 21:38
 8/24 A kérdező kommentje:
Egyébként a durva humort leszámítva mindent imádok a páromban. Csak ez ne lenne 😀
2019. ápr. 8. 21:41
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Hűha ez aztán nagyon nagy beszólás volt tőle...
2019. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Lazábban kéne venned, ezt ilyen kontextusban nem tartom beszólásnak.
2019. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!