Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyosodhatnék meg...

Hogyan bizonyosodhatnék meg arról, hogy a férjem valóban megcsal?

Figyelt kérdés
Hallottam egy-két dolgot, gyakran eljár szórakozni, gyanakodom, de ezek nem konkrétumok. A szex jól működik köztünk, de más közös programunk mostanában nincs is. Bevallani nem fogja, én mégis szeretném biztosan tudni. Ötletek?
2010. aug. 4. 17:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg magadtól: el tudom hinni, hogy megcsal? el tudom képzelni? Én mit akarok hinni? És a válaszok fényében cselekedj. Hazudni önmagunknak is lehet, csak nem érdemes. Viszont, ha biztos vagy benne, ne aggódj. Csak tartsd nyitva a szemed.
2010. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy ezt hallottad, és szeretnéd tisztázni!!! te ismered, észreveszed ha hazudik de elolvashatsz előtte pl testbeszédről valamit a neten

ird be a googleba testbeszéd / hazugság

pl félre néz, szája elé teszi a kezét, elmondja az egésze stéjét elejétől a végéig (= előre kitalálta a sztorit), ha megkérdezlek mit csináltál ma, el fogsz kalandozni, pl felkeltem, megettem a babát, ja nem előtte fogat mostam, aztán hívott anyu, ja nem is.. stb



az oké hogy a régi haverjaival lóg de miért nem hív téged is? gyereket oda lehet adni valakinek pár órára vagy bébiszittert hivni, hiszen egy párkapcsolatnak szüksége van közös programokra gyerek nélkül is.

2010. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerint ne higgy a pletykáknak.nekem is volt olyan,hogy azt mondták a párom megcsalt meg bulizni volt és közbe abban az időpontban ott feküdt mellettem:)
2010. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
2010. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!