Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyosodhatnék meg...

Hogyan bizonyosodhatnék meg arról, hogy a férjem valóban megcsal?

Figyelt kérdés
Hallottam egy-két dolgot, gyakran eljár szórakozni, gyanakodom, de ezek nem konkrétumok. A szex jól működik köztünk, de más közös programunk mostanában nincs is. Bevallani nem fogja, én mégis szeretném biztosan tudni. Ötletek?
2010. aug. 4. 17:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én alapból nagyon féltékeny vagyok.

Fogadj magándetektívet,ha meg nincs semmi,akkor meg se fogja tudni,hogy te figyeltetted.

Ha meg volt valami,legalább megtudod,és kidobod,ennyi:)

De remélem nem az utóbbi lesz

Sok sikert!

19/L

2010. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
bocsi, de tuti, hogy megcsal... sajnálom :(
2010. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Hm... kérdezek, ha nem akarsz ne válaszolj!

Szex "kötelességtudatból", vagy érzed, hogy szenvedélyesen közeledik még mindig feléd?

2010. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
18%
Ne mondjátok már, hogy megcsalja... mindig a legrosszabbra gondoltok....
2010. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Neeeem :-)) az mindíg is nagyon jól mükődött, talán még most jobb is mint kapcsolatunk elején. minőségre, mennyiségre sem változott. eddig nem zavart hogy eljár, mert bíztam benne, de a pletykák miatt nyugtalan vagyok.....
2010. aug. 4. 17:37
 16/24 anonim ***** válasza:
és ha kiderül,mit csinalsz??elválsz?
2010. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%

Főleg ha odaköltöztetek most a szülőfalujába ahol mindenkit ismer akkor nem is csoda,hogy éjszaka kimarad!De ez még nem megcsalás...

Na és ha látták más nővel beszélgetni,vagy éppen kávézni?Miért csak férfiakkal beszélgethet??Ezt a maradiságot...

Ha majd látják hogy egy nővel éppen nyelves csókot vált akkor ott már van valami..

2010. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem csal meg... ne hidd el a pletykákat Te lány... van akinek már az is megcsalás, ha beszélget valakivel!

Ha szeretnél közös progikat, tegyél ráutaló magatartást :P Mondjuk írj neki egy sms-t, hogy " Szia, randiznék este a kedvesemmel, mit gondolsz, ő benne lenne?"

Vagy fogjátok a törpét, dobáljátok be magatokat az autóba és menjetek csavarizni! Strand, kalandpark (tök sok ilyen van, ami már piciknek is élvezhető, de már csak az is jó, hogy szabadban vagytok és a kalandparkot még apa is élvezi:P mi rendszeresen járunk, a barátokkal és látjuk a kisgyerekes családokat is, mennyire csípik ezt... ajánlom a Bakonyi kalandparkot-> attól függően persze merre laktok) vagy valami... héééé, ha a szexben nem váltál unalmassá, akkor feltalálod te magad... csak ügyeseen!!! :))))))))

2010. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
poloska.
2010. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
szerintem megvan a válasz: most költöztetek a szülőfalujába, biztos, hogy sok a régi gyerekkori barát, osztálytárs stb., pletykákra pedig figyelj oda, de ne hidd el. A helyedben inkább próbálnám megismerni a társaságát, akikkel eljár, csinálni esetleg kerti partikat otthon, megismerkedni a barátai feleségével, nőivel és néha te is kimozdulhatnál velük, addig vigyázzon a gyerekre az apja.
2010. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!