Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtehetnétek min változtat...

Ha megtehetnétek min változtatnátok meg az életetekből?

Figyelt kérdés

Szóval megvagytok-e elégedve mindennel amitek van?vagy esetleg többre vágynátok?vagy esetleg kevesebbet?


Mondjuk én sok mindent megváltoztatnék az életemből de sajna inkább beletörődök sivár életemben... :(


2010. aug. 4. 19:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindennel meg vagyok elégedve,( kopp-kopp-kopp) egyedül annyit változtatnék, hogy a sportot nem hagynám abba.
2010. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Amikor én azt mondtam hogy megvagyok elégedve az életemmel akkor biztos valami szarás be...t ami totál a padlóra tett,és akkor mérgembe csak sirok és rimánkodok ,hogy Istenem miért?mit rontottam el...?
2010. aug. 4. 19:54
 13/17 anonim ***** válasza:

Általános iskolában nem egy közepes tanuló lennék, és akkor nem egy csepeli szutyok iskolába vennének fel, ahol mindenből 2esre érettségizek, ahol rendes tanítás nincsen.

Aztán olyan főiskolát választanék ami érdekel is nem a mostanit. A pasi ügyön gondolkodok. 16 éves korom óta egy pasim van, most vagyok 23. Lehet később megbánom, hogy nem próbáltam ki ezt azt..... :)

2010. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én az egészet megváltoztatnám, úgy ahogy van. Szóval visszamennék úgy 1990-be, amikor is döntenem kellett az élet kapujában, hogy merre tovább.
2010. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem hallgatnék másokra soha, de soha. Fiatalabb koromban elhittem, amit mondtak rólam nekem, megfogadtam a tanácsokat.

Ha ezt nem tettem volna, akkor most egész máshol tartanék.


Mondjuk így sincs okom panaszkodni, jó suliba járok, jó munkahelyem van és kedves párom, nincs semmink, de legalább hitelünk sem. És szépen lépegetünk előre :)

2010. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En vegulis csak a kulsomon valtoztatnek, mert nagyon sok even keresztul mindig a belsonek adtam prioritast, igy a szemelyisegemmel meg vagyok elegedve, tudtam fejleszteni. Viszont le kellene fogynom. Tartosan ez meg sosem sikerult, pedig nem eszem gyors vagy nehez kajat. Van egy betegsegem, ami miatt ez van, de a gyogyszerek nem hatottak eddig...bele kell torodnom gondolom. A tobbi dolgon meg tudok valtoztatni, hisz ha valamit akar az ember es nincs akadaly, akkor tud valtoztatni.
2010. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most ha megtehetném,visszahoznám apámat az életben...:,(
2010. aug. 7. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!